12-latek doznał poważnych obrażeń

fot. KMP Żory

Do tego zdarzenia doszło we wtorek, 18 maja, przed godziną 16.00 na żorskim odcinku „wiślanki”. Dwóch chłopców, prowadząc hulajnogi, przechodziło przez przejście dla pieszych. Gdy 25-letnia rybniczanka zatrzymała swój pojazd, by ustąpić im pierwszeństwa, 38-latek jadący fordem pasem obok, wjechał na przejście i potrącił 12-latka.

Dziecko doznało poważnych obrażeń i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostało przetransportowane do szpitala. Drugiemu z chłopców nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca wypadku był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i teraz wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Za jego spowodowanie mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Żory)

  1. I takim kierowcą powinno się zabierać prawo jazdy lub do pierdzielić taką karę żeby się odechciało nim do końca życia wsiąść za kółko w taki sposób zabijają ludzi debilstwo jedno

  2. Stary człowiek i...........

    Takiego obojniaka powinni odpowiednio ukarać. Jak można nie widzieć co się dzieje w koło nas. Na 99% rozmowa przez telefon lub wysyłanie smsa.

    1. Takich co rozmawiają przez telefon lub piszą sms-y lub czytajem sms-y to bym po prostu z dzielił tak z liścia że aż by łeb się zatrząsł

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry