12-letni nożownik?

fot. pixabay

Kilka dni temu policjanci z pobliskiego Wodzisławia Śląskiego zostali powiadomieni o zdarzeniu z użyciem noża na jednym z osiedli. Mundurowi ustalili, że sprawca ranił niebezpiecznym narzędziem dwóch nastolatków, po czym uciekł. 15-latek i jego o dwa lata starszy kolega z ranami kłutymi, zadanymi między innymi w okolicę klatki piersiowej, trafili do szpitala. W przypadku starszego chłopca obrażenia okazały się na tyle poważne, że konieczne było jego przetransportowanie śmigłowcem do Katowic, gdzie przeszedł operację.

Policjanci prowadzili intensywne czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Wszystko wskazuje na to, że obrażenia zadał… 12-latek. Policjanci zastali chłopca w domu, gdzie znaleźli nóż i zabezpieczyli jego odzież. Sąd Rodzinny zdecydował, aby dziecko zostało w domu z opiekunami. Dalsze decyzje w sprawie nieletniego również będzie podejmował sąd rodzinny. (źródło: KPP Wodzisław Śląski)

  1. „Wychowanie” bez stresowe psycholodzy w szkołach, a na koniec robta co chceta i widać efekty tylko dzwi mnie to że tu zaraz dziennikarze , reportaże wywiady ,a gdy syn jednej pani poćwiartował tłumaczkę jezyka wloskiegobyla cisza

  2. Starszy poszkodowany chłopak to znany wandal z Wodzisławia, zastraszał i pobił dwóch chłopaków. Został niedawno zwolniony ze Schroniska młodzieżowego w Pszczynie.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry