13-latek zgubił się w ciemnościach

Informację o zaginięciu 13-letniego chłopca policjanci otrzymali w środę, 2 grudnia, po godzinie 23.00. Po trzech godzinach bezowocnych poszukiwań przez rodzinę. Z relacji matki wynikało, że 13-latek o godzinie 20.00 wyszedł z psem na spacer. Gdy przez dłuższy czas nie wracał do domu, rodzina zaczęła poszukiwania na własną rękę. Telefon komórkowy nie odpowiadał. Mundurowi po otrzymaniu informacji natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Z uwagi na panujące mrozy – liczyła się każda minuta.

Przełom w poszukiwaniach nastąpił po północy, gdy podczas poszukiwań chłopiec został zauważony przez patrol ruchu drogowego na ulicy 11 Listopada. Roztrzęsiony opowiedział mundurowym, jak pies zerwał mu się ze smyczy, jak zaczął go szukać, a telefon komórkowy rozładował się kompletnie. W trakcie „pogoni” za czworonogiem, on sam zgubił się w ciemnościach. Ostatecznie całego i zdrowego, choć przemarzniętego, przekazano go pod opiekę ojca. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “13-latek zgubił się w ciemnościach”

  1. Telefon się rozładował! Bo jak by używał telefonu do tego do czego jest stworzony to by wytrzymał ale nie to urządzenie nie służy do komunikacji tylko do siedzenia w necie i grania oraz słuchania muzyczki a potem skutki.
    Do tych 2 alkoholików. Próbowaliście się napić w gronie rodzinnym ale tak z głową albo gdzie indziej ale żeby nie przesadzić? To działa.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry