13 mandatów za brak maseczek

fot. pixabay

Jak poinformowała KMP w Jastrzębiu-Zdroju, mundurowi tylko przez ostatni weekend zostali wezwani do 82 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali 5 osób do wytrzeźwienia. Stróże prawa zatrzymali 1 osobę poszukiwaną. Policjanci ruchu drogowego „obsłużyli” 6 kolizji oraz jeden wypadek drogowy, gdzie 2 osoby odniosły lekkie obrażenia ciała. 2 kierowców zostało zatrzymanych, w związku z kierowaniem pod wpływem alkoholu. Ponadto funkcjonariusze wystawili łącznie 13 mandatów (wszystkie za brak maseczek – przyp. aut.) za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii. Nie stwierdzono incydentów związanych ze złamaniem zakazu wchodzenia na teren cmentarzy. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. W radiowozach widać wielu policjantów jeździ bez maseczki
  Raczej rodziną nie są.To jak to w końcu jest normalny człowiek ma nosić maseczki jak nie jedzie z rodziną a policjant nie musi.

 2. To bardzo mało,przecież na każdym kroku widać brak maseczek a policjanci jadący w radiowozach sa bez maseczek to jak to? Chyba nie sa rodziną. Panie komendancie jak to jest z pana podwładnymi.

  1. głupi wkurzony goj

   Większym problemem niż brak maski u rozsądnego gliniarz był brak reakcji na nielegalne zgromadzenia i wulgaryzmy.
   A skoro są geniusze, którzy karają za brak maseczki, to powinni karać również w/w komunę aborcjonistek za ich tzw. „brak dystansu”. Panie komendancie…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry