21-latka ukradła lawetę, a to dopiero początek…

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W czwartek, 1 lipca, parę minut po godzinie 21.00 policjanci wylegitymowali osoby, które od dłuższego czasu przebywały w zaparkowanej lawecie, czym zaniepokoili mieszkańców posesji przy ulicy Pszczyńskiej. W trakcie wykonywanych czynności, 21-letnia kobieta przyznała się, że ukradła volkswagena z terenu powiatu będzińskiego. Jak się okazało, był to dopiero początek jej problemów…

Szybko wyszło na jaw, iż pod koniec czerwca 21-latka próbowała ukraść fiata z terenu powiatu cieszyńskiego, a gdy nie zdołała go odpalić, postanowiła… ukraść busa. Przy pobliskiej stacji paliw pojazd jednak zepsuł się, więc mieszkanka powiatu cieszyńskiego porzuciła go i ukradła lawetę. Volkswagenem jeździła do ostatniego czwartku, gdy w Jastrzębiu-Zdroju została zatrzymana przez mundurowych. O dalszym losie zatrzymanej zadecyduje sąd. Grozi jej kilka lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “21-latka ukradła lawetę, a to dopiero początek…”

  1. Przymusowe szczepienie podwójną dawka Pavulonu i po problemie na przyszłość. Bo jak znamy życie to za 3 miesiące będzie powtórka z rozrywki w jej wykonaniu.

  2. Nooooo, naprawdę , czapki z głów , pełen szacun , 21-lat i to na dodatek dziewczyna, bo „kobietą ” to jeszcze trudno nazwać a już tak obrotna w złodziejskim biznesie. Jeszcze parę lat praktyki i po wyjściu z pierdla będzie występowała już jako celebrytka wykreowana przez media w ”królowych życia” wzorem pewniej kryminalistki D.K obecnie występującej w tym żenującym spektaklu.

  3. Mając 21 lat i tyle kradzieży mieć na sumieniu ,to nie jest kobieta ,wyrosła na złodzieja ,oszusta i kryminalistę .
    Pracować się nie chce !
    Kraść tak ,do ciupy niech zapracuje patologia na kawałek chleba .
    Duży skok zrobiła ,jak w amerykańskim filmie?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry