29-latka wjechała na rondo „pod prąd”

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy – parę minut przed godziną 3.00 – patrol prewencji zauważył, jak kierowca samochodu mercedes, jadąc ulicą Wrocławską, nie zastosował się na skrzyżowaniu z ulicą 11 Listopada do nakazu jazdy w lewo, po czym wjechał na rondo „pod prąd”. Mundurowi natychmiast podjęli próbę zatrzymania, jak się niebawem miało okazać, 29-letniej kierującej. Wątpliwy „rajd” po mieście zakończył się na szczęście dosyć szybko.

Badanie stanu trzeźwości dało wynik pozytywny – 1,3 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek okazało się, że jastrzębianka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto samochód nie ma aktualnych badań technicznych.

Mercedes został odholowany na parking strzeżony. Sporządzona ze zdarzenia dokumentacja trafiła właśnie do jastrzębskich kryminalnych, którzy po przeprowadzeniu czynności, skierują sprawę do sądu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Czarnulka tym razem 😉 nie pierwszy wybryk po alko tej pani, już kiedyś o niej pisano na przyjaźni. Taki sebix w miniowce. Co z domu wyjęła to pokazuje w życiu. Pustak jednym słowem a podobno do tej pory z dzieckiem jeździła.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry