300 tys. z Miasta dla GieKSy

Fot. UM Jastrzębie-Zdrój

W ramach pierwszego z dwóch konkursów na dotację z Urzędu Miasta, które zostały ogłoszone na przełomie października i listopada, wsparcie w wysokości 300 tys. zł otrzymał piłkarski GKS Jastrzębie. Zarządzenie prezydent Anny Hetman w tej sprawie zostało opublikowane 10 listopada w Biuletynie Informacji Publicznej.

Przypomnijmy, że ta dotacja obejmuje działalność w końcówce 2020 roku, natomiast drugi z konkursów na dotację obejmie funkcjonowanie klubów na 2021 rok. Kluby piłkarskie, siatkarskie, hokejowe, tenisa stołowego i judo mogą składać wnioski w tej sprawie do 15 listopada. Następnie specjalna komisja konkursowa dokona podziału środków finansowych, przy czym puli tych środków jeszcze nie znamy.

– Klub Sportowy „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. serdecznie dziękuje Pani Prezydent Annie Hetman oraz Radzie Miasta Jastrzębie-Zdrój, która mimo ciężkiej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa, zdecydowała się na wsparcie finansowe GKS-u Jastrzębie – czytamy na oficjalnej stronie klubu z Harcerskiej.

Źródła: BIP Jastrzębie, gksjastrzebie.com

  1. miasto marnuje pieniądze na tych kopaczy a nie lepiej dać na szkolenie młodzieży gdzie więcej te dzieci ambicji mają niż te żelowane panienki…..

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry