34-letni górnik stracił nogę

„Do wypadku doszło we wtorek, 18 maja, o godzinie 18.50 w KWK ROW Ruch Rydułtowy” – poinformował portal netTG.pl dyspozytor Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach.

Podczas przejazdu przez tamy wentylacyjne lokomotywą spalinową maszynista doznał urazu lewej kończyny. W wyniku tego zdarzenia 34-letniemu górnikowi amputowano nogę powyżej kolana. Do wypadku doszło na poziomie 1000 m. Na miejscu pracują służby i wyjaśniają okoliczności wypadku. Przypomnijmy, że kopalnia należy do Polskiej Grupy Górniczej. (źródło: nettg.pl)

 1. Stary człowiek i...........

  Jaki jad…..jaka nienawiść. Ludzie zastanówcie się nad sobą. Obojętnie jak to zrobił, stracił nogę. On będzie z tym żył, nie Wy. Nawet czyjeś nieszczęście Was rajcuje ????.

  1. Kierowca Bombowca

   Na szkoleniach BHP o takich ludziach mówią inspektorzy BHP i tak samo nie pochwalają takiego zachowania.. To ma być nauczka dla innych, żeby uczyli się na błędach innych, a nie lekcja współczucia, ale pewnie nie zrozumiesz bo nie jesteś górnikiem. Tu żadnego jadu i nienawiści nie ma.

 2. Nadsztygar d/s łaźni górniczych

  Oczywiście że jechał z wystającym kulasem, powinni go zwolnić w trybie dyscyplinarnym bez prawa do jakiejkolwiek renty a o wypadkowej to absolutnie nie ma mowy gdyż to ewidentnie jego wina i rażące naruszenie przepisów BHP.

  1. odezwał sie najwazniejszy takich jak ty to powinni własnie zwolnic nadsztygarów na kopalniach multum od spraw nie potrzebnych

  1. Jaki z ciebie Jastrzębiok jak dziadki pochodzą a Lubelszczyzny.

   Szkoda chłopa. Oby mu dalej się już wszystko poukładało lepiej – zdrowia życzę.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry