40-latka chciała „przeciąć” skrzyżowanie. Efekt?

fot. MZK Jastrzębie

Wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło w środę, 30 czerwca, około godziny 13.20 na skrzyżowaniu ulicy Grodzkiej z ulicą Pszczyńską. Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, 40-letnia kierująca Mazdą CX7 (mieszkanka Rybnika) nie zastosowała się do znaku pionowego C-8 „nakaz jazdy w prawo lub w lewo”, próbując przeciąć skrzyżpowanie na wprost. W efekcie uderzyła w poruszającego się prawidłowo ulicą Pszczyńską Seata Ibiza, za kierownicą którego siedział 23-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Mężczyzna z rozciętym naskórkiem w okolicy twarzy został przewieziony do szpitala. Doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Straty wstępnie oszacowano na 40 tysięcy złotych.

  1. Devil, a ty po Jastrzębiu (nie po upadającej osadzie górniczej) jeżdzisz z nawigacją GPS? Ale szpan, wyjeżdżając z Grodzkiej nie wiesz gdzie jechać? Patrz na znaki drogowe a nie na „Nich” Na komentarz loverboya – brak słów, „szlak” człowieka trafia.

 1. Dżordż Lowerboj

  Bo nie tamtędy droga wpisuje się w szlak dla pracowników jastrzębskiego UM wiodący przede wszystkim do Wodzisławia.

  Tak, że nie leży to w ich interesie, aby cokolwiek poprawić warunki drogowe akurat na opisywanym skrzyżowaniu.

  Zresztą i tak taniej byłoby cały jastrzębski UM przenieść do Wodzisławia. Pracownicy magistratu mieliby bliżej do pracy.

  1. Jeden pisze bo w nawigacji,drugi bo tam nie jeżdżą pracownicy um,a ja napiszę- walnijcie głową w ścianę to może wam w mózgu wskoczy że znaki są po to aby jechać zgodnie z nimi a nie pisać bzdety

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry