78-latka z dusznościami. Okazało się, że miała…

Jedno jest pewne, w czasie ostatnich świąt jastrzębscy strażacy mieli ręce pełne roboty. Zresztą, przekonajcie się sami…

fot. archiwum

Sobota, 3 kwietnia, godz. 14.50, ul. Śląska: „Koronawirus, 78-letnia kobieta z dusznościami, nie odpowiada na pukanie, drzwi są zamknięte. Patrol policji na miejscu. Po dojeździe zastępu kobieta sama otworzyła drzwi. Z uzyskanej informacji wynikało, że 78-latka ma pozytywny wynik na Covid-19. Wejście do mieszkania w pełnym zabezpieczeniu, tlenoterapia. Stan pacjentki uległ pogorszeniu, ból lewej strony klatki piersiowej i brzucha, zwiększony problemy z oddychaniem”.

Sobota, 3 kwietnia, godz. 16.05, ul. Małopolska: „Kobieta, lat 72, leży na podłodze, spadła z łóżka i doczołgała się do drzwi, brak kwarantanny. Działania polegały na siłowym wejściu do mieszkania w asyście policji. 72-latka nie potrzebowała pomocy medycznej. Brak osób poszkodowanych”.

Niedziela, 4 kwietnia, godz. 9.25, ul. Turystyczna: „Mężczyzna zasłabł w wannie. Przyczyną zdarzenia był spadek poziomu cukru we krwi. Nie wymagał hospitalizacji”.

Niedziela, 4 kwietnia, godz. 15.45, Jarząbkowice, ul. Łąkowa (teren KP PSP Pszczyna): „Dziewczyna uderzona przez konia upadła na plecy, doznając urazu. Zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe”.

Poniedziałek, 5 kwietnia, godz. 23.00, ul. Ruchu Oporu: „Na chodniku leży mężczyzna z urazem kończyny dolnej. Na miejscu zdarzenia patrol policji, który prosił o zabezpieczenie termiczne mężczyzny przed warunkami atmosferycznymi do czasu przybycia ZRM”.

  1. Człowieku! Pamiętaj, że nie dołożysz ani sekundy do długości swojego życia. O tym decyduje Bóg. Chcesz, czy nie, wierzysz, czy nie wierzysz, każdy musi przed Nim stanąć i zdać sprawę ze swojego życia. Przed Bogiem niczego nie ukryjesz. Warto być uczciwym, empatycznym, kochającym. Nawet wtedy, kiedy inni tacy nie są.

  2. Nie wspomnieli, czy ta pani dostała dwie dawki cudownego panaceum…
    Bo Krzysztof Krawczyk chwalił się, że przyjął dwie dawki trutki… ale media zapomniały o tym wspomnieć…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry