Dzisiaj jest: czwartek, 20 czerwca 2019   Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafael

FOTOREPORTAŻE

Odra rozbita przy Harcerskiej (foto)

W sobotę w zaległym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek rybnickiej klasy C piłkarze Żaru Szeroka rozgromili Odrę Wodzisław 4:1, dzięki czemu zrównali się punktami z wiceliderem, LKS-em II Bełk. Mecz miał zostać rozegrany w 2016 roku, ale po przeprowadzonych konsultacjach oba zespoły postanowiły ''załatwić sprawę'' jeszcze w listopadzie. Zawody odbyły się na Stadionie Miejskim bez udziału publiczności. Początek spotkania bynajmniej nie zwiastował takiego rozwoju wydarzeń. Goście objęli bowiem prowadzenie po trafieniu Rafała Czogalika. Potem jednak strzelał już tylko Żar i do przerwy po golach Marka Borowieckiego, Pawła Drewczyńskiego oraz Radosława Kasprzaka było 3:1 dla gospodarzy. Odrę dobił w 64. minucie Dorian Jastrzębski. Był to ostatni w tym roku mecz walczącego o powrót do klasy B Żaru Szeroka. Podopieczni trenera Grzegorza Kasprzaka wrócą do gry wiosną 2016 roku wyjazdowym spotkaniem z... Odrą Wodzisław.