Dzisiaj jest: niedziela, 28 maja 2017   Imieniny: Augustyna, Emilia, Jaromir

FOTOREPORTAŻE

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli pierwsze zwycięstwo w „grupie silniejszej” Polskiej Hokej Ligi. Podopieczni Roberta Kalabera pokonali 2:1 po ciekawym i zaciętym derbowym meczu Polonię Bytom, zyskując tym samym kontakt z zajmującym piątą pozycję w tabeli Orlikiem Opole. Derbowy pojedynek z Polonistami mógł się podobać. W zespole rywali zobaczyliśmy m.in. wychowanków JKH GKS Jastrzębie Mateusza Danieluka i Tomasza Pastryka. Wynik otworzył przy dobrym rozegraniu gry w przewadze Jakub Kubesz, który w 16. minucie na raty pokonał golkipera Polonii. Na początku drugiej odsłony świetne podanie Radosława Nalewajki strzałem w krótki róg wykorzystał Tomasz Kulas. Niestety, przy dwubramkowym prowadzeniu jastrzębianie nieco stracili koncentrację i za niespełna minutę goście zapisali na swoje konto kontaktowe trafienie. Na szczęście jednak tego dnia świetnie dysponowany Tomasz Fuczik już ani razu nie był zmuszony do wyciągania krążka z siatki i w efekcie cenne trzy punkty pozostały przy Leśnej.