Dzisiaj jest: niedziela, 26 marca 2017   Imieniny: Emanuel, Larysa, Tymoteusz

FOTOREPORTAŻE

W sobotnie popołudnie piłkarze GieKSy rozegrali na boisku przy ul. Kościelnej pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej, w której będą walczyć o utrzymanie pozycji lidera. Jak na kandydata do awansu przystało, jastrzębianie pewnie (4:1) pokonali swojego trzecioligowego rywala, BKS Stal Bielsko-Biała. Wynik otworzył Artur Pląskowski, który już w 15. minucie pokonał Jakuba Świerczka. Potem jednak strzelali już tylko gospodarze. Najpierw z karnego wyrównał Wojciech Caniboł, a jeszcze przed przerwą do bramki rywali trafił Daniel Szczepan. W końcówce spotkania wynik ustalili kolejno niespełna 17-letni Maciej Gaszka (obecnie MOSiR Jastrzębie) i Piotr Pacholski. Obok Gaszki trener Jarosław Skrobacz przyglądał się również Krzysztofowi Sucheckiemu (Siarka Tarnobrzeg), Kamilowi Jakubowskiemu (Cosmos Nowotaniec) i Sebastianowi Kubikowi (Piast II Gliwice). Zapraszamy do galerii zdjęć z pojedynku z bialską Stalą.