Dzisiaj jest: wtorek, 19 września 2017   Imieniny: January, Konstancja, Konstanty

FOTOREPORTAŻE

Ten mecz na zawsze pozostanie w pamięci jastrzębskich kibiców siatkówki. Drugi z pojedynków o brąz z Resovią Rzeszów nadawałby się na scenariusz dobrego thrillera... jak zresztą co najmniej kilka innych spotkań w tym sezonie. Podopieczni Marka Lebedewa przyzwyczaili nas bowiem do tego, że emocji w zawodach z ich udziałem zabraknąć nie może. Podobnie było na Podpromiu. Po drugim secie Resovia prowadziła 2:0, dosłownie wbijając w parkiet naszą ekipę. Potem była dziesięciominutowa przerwa, w trakcie której Lebedew zdołał jakimś cudem przekonać naszych siatkarzy, że są w stanie wygrać dwie partie i nie muszą już myśleć o „złotym secie”. A potem była ta niesamowita czwarta odsłona rodem ze sportowego horroru. 16:13 dla Resovii, potem 18:16 dla Jastrzębskiego Węgla. Następnie obroniona piłka meczowa. I ta niesamowita radość z siódmego w historii brązu, który nasi siatkarze świętowali wspólnie z kibicami! Przeżyjmy to jeszcze raz, tym razem wraz z obiektywem aparatu Magdaleny Kowolik.