Dzisiaj jest: wtorek, 23 października 2018   Imieniny: Ignacy, Marcelina, Teodor

FOTOREPORTAŻE

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali na Jastorze Polonię Bytom 5:2 i tym samym pozostali w grze o czwarte miejsce przed fazą play-off. Choć sam wynik z niżej notowanym derbowym rywalem nie jest niespodzianką, to za bardzo przyzwoity wyczyn należy uznać udaną pogoń za gośćmi, którzy po 13 minutach niespodziewanie prowadzili już 2:0. Wprawdzie na kontaktowe trafienie trzeba było czekać aż do połowy drugiej tercji (w 31. minucie do siatki Polonii trafił niezawodny Tomasz Kominek), ale jeszcze przed jej końcem jastrzębianie zdołali dwa razy pokonać golkipera przeciwników (ciosy zadali Jan Homer i Leszek Laszkiewicz). W trzeciej odsłonie wynik poprawili Radosław Nalewajka oraz Richard Bordowski, i tym samym trzy punkty pozostały na Jastorze. Co ciekawe, dla popularnego „Bordzia” był to pierwszy gol w JKH GKS po powrocie na Leśną z... Polonii Bytom.