Dzisiaj jest: sobota, 18 sierpnia 2018   Imieniny: Bronisław, Helena, Laura

FOTOREPORTAŻE

W środowy wieczór siatkarze Jastrzębskiego Węgla po nadspodziewanie pasjonującym widowisku pokonali w Hali Widowiskowo-Sportowej Resovię Rzeszów 3:2 (16:25, 21:25, 25:16, 25:18, 15:10), choć po pierwszych dwóch partiach to goście wydawali się być znacznie bliżsi sukcesu, czyli zwycięstwa w pierwszym meczu o piąte miejsce. Potem jednak nastąpiła 10-minutowa przerwa i... ekipa Fefe de Giorgiego wreszcie zaczęła grać, za co po ostatnim gwizdku otrzymała zasłużone brawa i gromkie „dziękujemy” od kibiców. Było to podziękowanie nie tylko za ten mecz, ale i za cały sezon, którego domowy pojedynek z Resovią był dla nas ostatnim domowym akordem (teraz walka o 5. miejsce przenosi się do Rzeszowa). Warto dodać, że MVP zawodów wybrany został Jason de Rocco, który nie krył łez tym wyróżnieniem.