Dzisiaj jest: środa, 23 maja 2018   Imieniny: Iwona, Dezyderiusz

FOTOREPORTAŻE

Świętowanie awansu będzie trzeba odroczyć o kilka dni. W sobotnie popołudnie piłkarze GieKSy po ciekawym spotkaniu przegrali przy Harcerskiej z Radomiakiem Radom 1:2. Spotkanie miało dwa decydujące momenty. Pierwszym była wspaniała interwencja bramkarza gości Huberta Gostomskiego, który w 39. minucie wyjął jedenastkę strzelaną przez Kamila Jadacha, natomiast drugim - czerwona kartka dla Bartosza Jaroszka w 60. minucie. Wiązała się ona wprawdzie z karnym dla rywali, ale w dziesięciu znacznie trudniej odrabia się straty, aniżeli w jedenastu... Warto dodać, iż na Miejski zawitał Jan Tomaszewski, legendarny bramkarz reprezentacji Polski i bohater z Wembley. Tomaszewski w przerwie meczu pozdrowił kibiców mówiąc, że ma nadzieję na awans GKS Jastrzębie, ŁKS Łódź i Warty Poznań. Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu na szczycie II ligi. Pełna galeria na www.gks1962.pl.