Dzisiaj jest: piątek, 21 września 2018   Imieniny: Hipolit, Jonasz, Mateusz

FOTOREPORTAŻE

A zatem już oficjalnie i bez żadnych wątpliwości - piłkarze GKS Jastrzębie 19 maja 2018 roku awansowali do pierwszej ligi! W sobotnie popołudnie podopieczni Jarosława Skrobacza pokonali przy Harcerskiej Legionovię Legionowo 3:1, co przy braku zwycięstwa Radomiaka w Poznaniu zapewniło naszej ekipie powrót na zaplecze ekstraklasy. Po raz ostatni GieKSa występowała na tym szczeblu w sezonie 2008/09. Wraz z jastrzębianami awansowały także Warta Poznań i ŁKS Łódź. Z uwagi na trwającą żałobę po katastrofie na KWK Zofiówka spotkanie odbywało się w powściągliwej atmosferze. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych Górników. Z tychże powodów po meczu zabrakło „We are the champions” oraz fety na murawie, ale i tak atmosfera święta udzieliła się wszystkim przy Harcerskiej. Przez kilkanaście minut trwały wspólne śpiewy piłkarzy i kibiców, a na trenera Skrobacza polał się szampan. Ten dzień na zawsze pozostanie w naszej wspólnej pamięci. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego meczu. Więcej fotografii na www.gks1962.pl.