Dzisiaj jest: czwartek, 16 sierpnia 2018   Imieniny: Joachim, Stefan, Tytus

FOTOREPORTAŻE

Piłkarze GKS Jastrzębie po raz drugi musieli przy Harcerskiej uznać wyższość rywala. W sobotnie upalne popołudnie podopieczni Jarosława Skrobacza przegrali z Puszczą Niepołomice 0:2 po trafieniach Huberta Tomalskiego i Krzysztofa Drzazgi, które były efektem błędów naszej drużyny. Nasz zespół zmarnował dwie stuprocentowe okazje do gola, które będą śniły się po nocach Patrykowi Skóreckiemu. Nowy pomocnik GieKSy w 29. minucie z pięciu metrów nie trafił do pustaka, a w 74. minucie zmarnował rzut karny. Z drugiej strony - w 55. minucie goście mogli prowadzić nawet 3:0, ale genialną interwencją popisał się Grzegorz Drazik. Wśród zawodników gości warto wyróżnić Nigeryjczyka Longinusa Uwakwe, który w defensywie Puszczy był bezbłędny i niczym profesor odbierał piłkę naszym zawodnikom. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego spotkania autorstwa pana Jana Kalinowskiego. Więcej zdjęć na www.gks1962.pl.