Dzisiaj jest: piątek, 16 listopada 2018   Imieniny: Maria, Marek, Małgorzata

FOTOREPORTAŻE

Hokeistki UKH Białe Jastrzębie wygrały szóste spotkanie w sezonie 2018/2019! W sobotnie południe podopieczne Marka Kozyry zwyciężyły przy Leśnej Kojotki Naprzód Janów 4:3 i była to już czwarta domowa wygrana jastrzębianek w fazie zasadniczej. Emocji nie brakowało tym bardziej, że nasze zawodniczki po zaledwie 10 minutach prowadziły... 4:0! Ekipa z Janowa nie zrezygnowała jednak z boju o punkty i w 54. minucie zdołała nawet złapać kontakt z gospodyniami. Szalona pogoń nie zakończyła się jednak sukcesem gości i trzy punkty pozostały na Jastorze. Bramki dla naszego zespołu zdobyły Dominika Szymik, Justyna Trzaskalik i Weronika Szymura, zaś hattrickiem w szeregach gości popisała się Sandra Dembek. Za sprawą wygranej jastrzębianki pozostały wiceliderkami tabeli Grupy B Polskiej Ligi Hokeja Kobiet.