Dzisiaj jest: poniedziałek, 17 grudnia 2018   Imieniny: Florian, Łukasz, Olimpia

FOTOREPORTAŻE

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli cenną wygraną 3:1 z Automatyką Gdańsk. Bohaterem po naszej stronie był bez wątpienia Jakub Kubesz, który w 32. minucie wyrównał stan meczu kapitalnym uderzeniem między parkanami bramkarza gdańszczan Jewgienija Cariegorodcewa, zaś w 52. minucie podwyższył prowadzenie gospodarzy wspaniałym strzałem z dystansu. Ponadto Czech asystował przy trafieniu Radosława Nalewajki, który dobił strzał bardzo aktywnego tego dnia Kamila Wróbla. Warto także pochwalić Ondreja Raszkę, który przy stanie 2:1 dwukrotnie uratował nasz zespół przed stratą bramki. Należy również docenić fakt, że mimo paru prowokacji ze strony gości jastrzębianie trzymali nerwy na wodzy i nie wdali się w bójki m.in. z Petrem Polodną, wyraźnie szukającym guza na Jastorze.