Dzisiaj jest: wtorek, 18 czerwca 2019   Imieniny: Elżbieta, Marceli, Marek

FOTOREPORTAŻE

Hokeiści Cracovii zakończyli passę zwycięstw JKH GKS Jastrzębie, która rozpoczęła się wraz ze zdobyciem Pucharu Polski. W czwartkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera trochę na własne życzenie przegrali z Pasami na Jastorze 2:3 (0:2, 2:1, 0:0), a głównym powodem takiego stanu rzeczy była przespana pierwsza tercja. Szalona pogoń od 28. minuty nie przyniosła niestety efektu punktowego. - Niektórzy nasi zawodnicy chyba uwierzyli, że teraz wygrywać będziemy już wszystko, nie wkładając w grę od początku do końca wszystkiego, co mamy. Tymczasem wszystkie nasze dotychczasowe zwycięstwa bardzo ciężko wywalczyliśmy - ocenił Kalaber. Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania na Jastorze.