Dzisiaj jest: środa, 27 marca 2019   Imieniny: Ernest, Jan, Lidia

FOTOREPORTAŻE

W czwartkowy wieczór hokeiści Cracovii odnieśli trzecie zwycięstwo nad JKH GKS Jastrzębie i tym samym do awansu do półfinału potrzebują już tylko jednej wygranej. Rezultat 0:3 nie odzwierciedlał sytuacji na tafli, a druga z bramek dla gości, zdobyta w kluczowym momencie pojedynku, padła ze spalonego. Tylko co z tego? Sędziowie pozostaną bezkarni (w końcu podobno każdy może się pomylić), a nam pozostaje jedynie mieć nadzieję, że przebieg tej rywalizacji da się jeszcze odwrócić. Jednym z nielicznych budzących uśmiech elementów czwartkowego widowiska była prezentacja srebrnych medalistów Czerkawski Cup - podopieczni Jacka Chrabańskiego rozegrali pokazowe spotkanie w przerwie między tercjami. Zapraszamy do galerii zdjęć z trzeciego meczu z Cracovią... I obyśmy także mogli zaprezentować Wam galerię z piątego pojedynku!