Dzisiaj jest: niedziela, 21 kwietnia 2019   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

FOTOREPORTAŻE

Tak okazałego triumfu nad solidną Polonią Marklowice nie mieli prawa spodziewać się nawet najwięksi optymiści wśród kibiców Granicy Ruptawa. W sobotnie popołudnie na Estadio de Libowiec podopieczni Tomasza Ciemięgi dali pokaz futbolu, gromiąc rywala ze środka tabeli aż 8:1 (5:0)! Bohaterem dnia był Krzysztof Konopacki, który w ciągu ośmiu minut zaliczył klasycznego hattricka, w efekcie którego już w 20. minucie nasz zespół prowadził 3:0. Mimo takiego znakomitego otwarcia meczu Ruptawa nie miała zamiaru zwalniać tempa i wraz z upływem czasu dobijała gości kolejnymi bramkami - po dwie zdobyli Dawid Miąsko i Dawid Ceremon, a jedną dołożył Mateusz Drzazga. Tym samym Granica Ruptawa pozostaje aktualnie jedną z trzech niepokonanych w rundzie wiosennej ekip katowickiej okręgówki. Zapraszamy do galerii zdjęć z sobotniego pogromu w Ruptawie!