Dzisiaj jest: poniedziałek, 23 września 2019   Imieniny: Bogusław, Tekla, Liwiusz

FOTOREPORTAŻE

Piłkarze GieKSy przełamali serię remisów pokonując przy pełnej kibiców Harcerskiej ekipę Odry Opole 2:0 (1:0). Bohaterem naszego zespołu okazał się Farid Ali, który zdobył oba gole dla gospodarzy. Szczególnej urody było pierwsze trafienie, bowiem Fara zapakował piłkę w okienko bramki rywali! Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale w 49. minucie Dawid Gojny nie wykorzystał rzutu karnego. Warto wspomnieć o fantastycznej atmosferze na trybunach, gdzie zawisła m.in. żółta kartka dla Prezydent i Rady Miasta. Kibice GieKSy ani przez moment nie ustawali w kulturalnym dopingu, a w 86. minucie zaintonowali Mazurka Dąbrowskiego przypominając zarazem o rocznicy napaści Niemiec na Polskę. Zapraszamy do galerii zdjęć z sobotniego spotkania! Pełna galeria na www.gks1962.pl.