Dzisiaj jest: czwartek, 5 grudnia 2019   Imieniny: Edyta, Kryspin, Saba

FOTOREPORTAŻE

W miniony weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrana została 29. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Barbórkowego o Puchar Prezesa JSW S.A., na który zaprosiło Miejskie TKKF. W imprezie triumfował tym razem Mador Sosnowiec, który w finale po konkursie karnych pokonał MOSiR Jastrzębie-Zdrój (1:1, k. 3:2). Co ciekawe, finał z wielkim zainteresowaniem oglądali... siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy oczekiwali na trening. Trzecie miejsce zajął Glinik Gorlice, a czwarte - KSRG KWK Pniówek. Królem strzelców został Adam Zbroszczyk (Spark Welding Będzin). Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkań o medale.