Dzisiaj jest: czwartek, 20 lutego 2020   Imieniny: Leon, Ludomił, Eustachy

więcej ›

PUBLICYSTYKA

Blogi

Histeria przegranych POlityków

Jak słusznie zauważył na łamach „Naszego Dziennika” ks.prof.Czesław S.Bartnik: „Wreszcie po 25 latach Polska zaczęła się odradzać”. Polacy wybrali Prawo i Sprawiedliwość i mają wobec tej partii bardzo duże nadzieje. Ale oto pojawiają się szybko siepacze Heroda w postaci Komitetu Obrony Draństwa,którzy chcą za wszelką cenę przerwać życie Polski by się nie odrodziła w pełni. Można więc śmiało powiedzieć,że wszelkie te demonstracje i bunty są budowane na lewackiej ideologi unijnej,pokomunistycznej i ateizującej odrzucającej wyższe wartości klasyczne. Okazuje się,że ludzie z KOD-u chcą odejść w całym życiu polskim od suwerenności i od takich naczelnych wartości jak Kościół na forum publicznym,Naród Polski,kultura polska i godność. Dla nich swego czasu wytyczne dawała Moskwa, a dzisiaj lewacka Bruksela.

Jak podkreślił ks.prof.Czesław S. Bartnik Polska była długo zamglona przez komunizm sowiecki,ta mgła opadła znacznie pod wpływem katolicyzmu i patriotyzmu. Ale u ludzi słabych religijnie i patriotycznie wytworzyła się po marksizmie pewna pustka,więc zaczęli Polacy coraz szerzej przyjmować ateistyczny liberalizm,przynajmniej na forum publicznym. Zdają się przy tym nie dostrzegać,że jest to nie tylko błędne,ale i wprost przestępcze. Bowiem propaganda lewacka jest w wielu swych tezach nieludzka,nieetyczna i wroga osobie ludzkiej i społeczeństwu.

Charakteryzują ją:ataki na tradycję,kulturę,religię i etykę,zwierzęca wprost redukcja miłości,rozbijanie małżeństw,rodziny,wtłaczanie ideologi gender,”produkcja” człowieka in vitro,dowolne uzgadnianie płci.Wreszcie Polacy tego promowania wszelkiej maści zboczenia nie wytrzymali i otrząsają się powoli z tego lewackiego bagna.

A przegrani zamiast się nawrócić na rozum i godność,wrzeszczą kłamliwie,że byli wspaniali, tylko wszystko im zabrał „Kaczyński”. I tak doszło do dalszej podłości. Potwierdza to niesamowity szał sprzeciwu u przegranych POlityków,który jest przez polityczną poprawność inspirowany.

Jak to możliwe,że ludzie,którzy są spadkobiercami minionego systemu,nie rozumieją,że demonstrują w szale niedorzeczności nie przeciwko prezesowi PiS,jak mówią,lecz przeciwko milionom szlachetnych,normalnych Polaków,którzy chcą się wyzwolić z obłudy społecznej i politycznej Platformy Obywatelskiej oraz środowiska „Gazety Wyrodnej”,podnieś sztandar naszych bohaterów i kroczyć za Chrystusem,któremu owi nieszczęśni wielbiciele KOD-u urągają i wygrażają nam ,że nie spoczną,aż Polski normalnej,Kościoła Bożego i nas znów nie podepczą.

sobota, 19 gru 2015, Tadeusz Wilk

KOMENTARZE

 • Olek | 19/01 godz. 09:21

  Ubolewam na tym,że wielu Czytelników JasNetu nie jest w stanie zauważyć,że III RP to oligarchia wyrastająca z komunistycznego fundamentu,w której dokooptowano do władzy grupę liderów „Solidarności”. Natomiast przez minione osiem lat konkurencja była eliminowana z całą bezwzględnością. Nie udało się jednak „dorżnąć watahy”.

 • | 17/01 godz. 16:19

  Niedowiary, ilu chorych ludzi jest w tym miescie.I to nie tylko POstkomunistow, ale i w PIS. Te teksty to dowody nieuleczalnej choroby.

 • Olek | 17/01 godz. 09:48

  Nie można milczeć,gdy w dalszym ciągu politycy Platformy Obywatelskiej nie mogą pogodzić się z tym,że przegrali wybory.Oni przez minione osiem lat byli najlepszymi nadzorcami swych rodaków,trzymając ich w ryzach politycznej poprawności płynącej z Brukseli.
  Takiej sprzedajnej „elity” doczekaliśmy się i my w III RP. „Elity” wznoszonej awansami za poniżanie i tłamszenie własnego narodu.Za stałe stopniowe ograniczanie jego praw,możliwości rozwoju i życiowych szans.

 • Tadeusz Wilk | 14/01 godz. 10:03

  Prezes partii KORWiN poinformował, że klub Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej (EFDD), dzięki inspiracji europosła Roberta Iwaszkiewicza z partii KORWiN zwróci się do Parlamentu Europejskiego o zorganizowanie debaty na temat stanu demokracji w Niemczech i wolności mediów, którym nie wolno było mówić o zajściach w Kolonii.

 • Olek | 12/01 godz. 08:35

  Cieszy mnie Anka,że do wartości chrześcijańskich zostałaś przekonana.Zapomniałaś dodać,że "Oglądam TV Trwam".

 • Anka | 11/01 godz. 12:47

  Oglądam tv nie musisz być nadawcą. Ostatni raz coś tutaj piszę. Brak dyskusji z Tobą nie jesteś partnerem do rozmów. Źegnam

 • Tadeusz | 11/01 godz. 11:32

  „O Panie Boże, dzięki Ci, żeś mi Kościoła otwarł drzwi. W Nim żyć, umierać Pragnę...”. Może dlatego coraz częściej widzę zło,które dzieje się w UE. Historia pokazała,że był czas,że za chore ambicje Hitlera Niemki doznawały krzywdy ze strony Armii Czerwonej,a dzisiaj dzięki politycznej poprawności,którą promuje Angela Merkel coraz częściej są okradane,molestowane i gwałcone przez armię uchodźców. Trzeba być naprawdę głuchym i ślepym,żeby tego nie widzieć.

 • Olek | 11/01 godz. 08:22

  POlityczna POprawność Droga Aniu sprawiła,że liczba zawiadomień o przestępstwach składanych po zajściach w noc sylwestrową przez ofiary napaści seksualnych i rabunkowych w Kolonii wzrosła do 516 - poiformowała w niedzielę policja w Kolonii. 40 proc. zgłoszeń dotyczy przestępstw na tle seksualnym.

 • Anka | 10/01 godz. 20:32

  Nikt UE nie wykoleił póki co.A obecna władza chce rządów jak W PRL.Już to się nie uda,już trzeszczy,sondaże lecą,buntuje się naród, a jesteśmy w UE dzięki Bogu nie można z wszystkimi sąsiadami się kłócić no chyba że wróci PRL i będziemy rosyjską Republiką tego Chcesz Olek, Tadeusz itp. To Ci się marzy? Matko to strach się bać

 • anka | 10/01 godz. 20:25

  Daj spokój człowieku czytanie tego jest groźne dla mojego umysłu owszem owszem, bo to pozbawione smaku, merytoryki i sensu wypociny przepisywanie od innych. Czytanie tego grozi fiksacją mózgu, tępotą i proszę nie życzyć mi tego abym musiała to więcej czytać. Tylko zdziwiony pisze mądrze a mądrego to i dobrze poczytać. Panie W akcja WOŚP się udała i oby kiedyś słynny J.K leżąc w szpitalu zobaczył ile sprzętu jest dzięki tej akcji.Zakładam że wrzucił Pan do puszki parę groszy,wszak prezydent poświ więcej »ęcił swoje narty,cóż za gest.

 • Olek | 10/01 godz. 09:18

  Szanowna Aniu traktuj wpisy Pana Tadeusza jako lek,który powinno się brać co najmniej dwa razy dziennie.Gdy zaniechasz czytania grozi Tobie stan zwany odmóżdżeniem."Ten sam system, który panuje w metropolii(czyt UE), odtworzony został i w naszej polskiej kolonii, tylko w bardziej siermiężnym i biedniejszym anturażu, no i z elementem kolonialnej zależności tutejszej oligarchii od tamtej. Ten sam system obezwładnił także i wykoleił Unię Europejską - ile razy trzeba to przypominać?".

 • anka | 09/01 godz. 23:53

  Dzięki zdziwiony super przemyślenia ale to, jak słusznie zauważyłeś blog Pana W, kopisty, żeby nie powiedzieć plagiatora, bo czasem zapomina, że to był cytat. Szkoda czasu na dyskusję z tym blogerem od siedmiu boleści. Za chwilę będzie kogoś znowu przytaczał przepisywał ale tak ma przekazane że ma głosić słowo Pisu i nauczać jak zdarta płyta, na zasadzie ksiądz swoje a babka swoje. Gadać gadać pisać pisać peany na rzecz swej partii tak mają robić i tak działają Ci co chcą teraz do koryta może za więcej »uważy wielki wódz J.K i pogłaszcze po głowie, a Pan Wilk podskoczy z radości cudne

 • Anka | 09/01 godz. 16:52

  Ludzie nie piszcie tutaj nic bo sami widzicie Olek, Tadeusz i wielki publicysta p.Wilk to te same osoby. Cytują przypisują wszystko co znajdą a jest przeciw UE, przeciw osobom którzy nie głosowali na jego przeciwny PiS ale sondarze wam spadają ludzie wychodzą na ulicę życzę wszystkim zdrowia aby przetrwać ich rządy alleluja i do przodu

 • zdziwiony | 09/01 godz. 16:37

  Do "Anka"
  W pełni się z Tobą zgadzam, w zasadzie Twoja wypowiedź wyprzedziła dokładnie to, co sam chciałem napisać !!!
  Pan Tadeusz, ....
  Inaczej, bo zabrzmiało trochę jak gloryfikacja osoby, która w mojej ocenie na to zupełnie nie zasługuje. Otóż w moim przekonaniu autor tego bloga Tadeusz Wilk i jego różne postaci "Tadeusz, Olek, itd.", widocznie jednak nie jest w stanie sklecić dwóch zdań i wyrazić własną opinię na podnoszony przecież przez siebie temat. Zupełnie nie jest już w stanie odp więcej »owiedzieć na zadane mu pytanie !!! (Może dlatego, że trudno odpowiedź znaleźć w necie???). Dosyć to żałosne, żałosne tym bardziej, iż osoba która na portalu społecznościowym zakłada blogi o określonej tematyce jak mniemam powinna swoimi wypowiedziami, swoimi przemyśleniami zachęcać ludzi do wspólnej dyskusji, do wymiany poglądów. Uważam też, że osoba taka, powinna co prawda wskazywać swój punkt widzenia i jakoś tam upierać się przy nim, jednak nadal pozostawać otwarta na sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości przez innych (forumowiczów). Na podstawie dosyć głębokiej analizy dostępnych na "Jasnecie" blogów i komentarzy Pana Tadeusza Wilka (oraz jego kilku postaci) doszedłem do wniosku, iż jednak Pan Tadeusz Wilk nie jest partnerem do dyskusji. Doszedłem także do wniosku, że robimy mu wielką przysługę dodając kolejne komentarze, bo przez to w jakimś sensie staje się on jednym z najbardziej "poczytnych" blogerów, choć tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia.Proszę zauważyć, że jego blogi zawierają największą ilość komentarzy !!! Choć sam Pan Wilk nie mając zupełnie nic do powiedzenia ogranicza się do wyszukiwania w necie wypowiedzi jakiejś "persony"(zazwyczaj jest to jakiś Ksiądz lub prawicowy polityk) i późniejszego wklejenia wybranego tekstu z dodaniem od siebie "autorskiego" wstępu w postaci np. "Jak słusznie zauważył...., lub W pełni zgadzam się ze zdaniem..." to jednak my forumowicze reagujemy, opisując swoje przemyślenia. W taki sposób napędzamy mu "publikę". Zakładam, że aspiruje Pan Wilk do roli politycznego aparatczyka PiS-u, gdzie otrzymał jakieś wytyczne w stylu "Pisz dużo, pisz jak umisz, byleś narobił szumu". I z przykrością muszę stwierdzić, że to mu się dotychczas udaje. Tak się złożyło, że autorzy naprawdę ciekawych blogów, gotowi do pełnej publicznej dyskusji są pomijani, a klakierzy "piszący" pod dyktando swojego Pana, który jest właścicielem pewnego kota stają się "rekordzistami" publicznego poruszenia.

 • Tadeusz Wilk | 09/01 godz. 15:30

  Po raz drugi Ziemkiewicza cytuję:"Ten sam system, który panuje w metropolii(czyt UE), odtworzony został i w naszej polskiej kolonii, tylko w bardziej siermiężnym i biedniejszym anturażu, no i z elementem kolonialnej zależności tutejszej oligarchii od tamtej. Ten sam system obezwładnił także i wykoleił Unię Europejską - ile razy trzeba przypominać, że szefem Komisji Europejskiej jest organizator legalnie przestępczego masowego wyprowadzania przez koncerny miliardów spod opodatkowania w eksploatow więcej »anych krajach przez banki luksemburskie, a w jego Komisji roi się od ludzi latami funkcjonujących wcześniej w Brukseli zupełnie otwarcie jako lobbyści korporacyjnych potęg?

  Jeśli ktoś chce w Polsce, czy gdziekolwiek w Europie, walczyć o demokrację, o jej odbudowanie, czy wręcz stworzenie - to ma we mnie, od zawsze gorliwym republikaninie, oddanego przyjaciela. Chętnie mu nawet ofiaruję, i to z autografem, swoje "Myśli Nowoczesnego Endeka" (myślę o książce, nie o tym tu cyklu), bo temu właśnie są one poświęcone.

  Ale jeśli ktoś chce w skolonizowanej Polsce demokracji bronić - bronić! - "żeby znowu było tak, jak było", czyli wmawia sobie i innym, że demokracją był na przykład pan Rzepliński, uczestniczący wraz z Platformą w tworzeniu niekonstytucyjnych (w świetle orzeczenia jego własnego Trybunału) przepisów czyniących go udzielnym księciem na ustawodawstwie - to ja przepraszam, ale naprawdę jest albo skrajnie naiwnym głuptasem, albo chorą z nienawiści do Kaczyńskiego ofiarą propagandowego judzenia, albo cynicznym cwaniaczkiem z przegranego układu, walczącego o ocalenie dostępu do choćby skrawka koryta".


  źródło:interia.pl

 • do Olek | 09/01 godz. 14:00

  Podczas ubiegłorocznych strajków w JSW PiS do walki politycznej wykorzystywał w sposób haniebny kobiety i dzieci. Wczoraj tacy sami zakompleksieni ludzie wykorzystali hale sportowe. Czy ci pisowcy komuniści znają jakieś granice przyzwoitości.

 • do Tadeusza | 09/01 godz. 12:37

  Jako katolik nie powinien pan powoływać się na Ziemkiewicza, który nazwał papieża idiotą. Chyba, że nie jest pan katolikiem, a tylko udaje.

 • Tadeusz Wilk | 09/01 godz. 12:22

  Ludzi,którzy mają talent do pisania i stają po stronie prawdy trzeba trzy razy dziennie cytować.Nie można pozwolić,aby poprawność polityczna zrobiła z nas niewolników.Teraz Ziemkiewicz ma głos:"Ktoś nie poświęcający wiele uwagi otaczającemu go światu, zadowalający się potocznym wyobrażeniem postępu, demokracji i ogólnie pojmowanej "europejskości", może się zdziwić - no, jak to możliwe? To tysiąc bandziorów szaleje po niemieckich miastach, rozpędzając bez wysiłku zniewieściałą policję, i bezkarni więcej »e gwałci oraz rabuje niczym Armia Czerwona po 1945 - i nic o tym nie mówią w telewizji, nie piszą w gazetach? No, przecież to Zachód, przecież wolność słowa, przecież nie ma tam cenzury?!

  "Oj, naiwny, naiwny, naiwny, jak dziecko we mgle..." - chciałoby się zaśpiewać piosenkę ze starego kabaretu. Nie, media niemieckie wcale nie są wolne, rzetelne ani uczciwe, i co więcej, nie odbiegają pod tym względem od średniej europejskiej. Dla człowieka, który choć trochę interesował się w ostatnich latach sprawami publicznymi, to żadne odkrycie.

  Ukrycie głęboko pod suknem takiego niusa, jak sylwestrowe napaści, nie jest żadnym precedensem. A czy zanim załamała się gospodarka Grecji, mógł się przeciętny Europejczyk dowiedzieć z gazet lub telewizji o nadchodzącej katastrofie, choć fachowcy widzieli ją już kilka lat wcześniej? Czy dotarły do niego jakiekolwiek wątpliwości co do wspólnej waluty? Czy jest uczciwie informowany o rzeczywistym wpływie ludzkiej działalności na klimat i o tym, kto i jakie biliony dolarów zarabia na rzekomej walce z ociepleniem? Czy mógł sobie kiedykolwiek na ten temat wyrobić własne zdanie?"

  źródło:interia.pl

 • Olek | 09/01 godz. 08:14

  "Jak dowiadujemy się z mediów" na meczu siatkówki w Berlinie pojawił się napis "„Brońcie swoich kobiet, a nie naszej demokracji". Te proste słowa są skierowane do POlitycznej POprawności.

 • Anka | 09/01 godz. 00:15

  Brawo p.wilk kolejny raz odpowiedź nie natemat i kolejny raz oparta na wypowiedziach innych. Pan jednak jest albo chory albo niereformowalny.Jak większość z Pana partii dostajecie wytyczne kogo przepisywać co pisać. To jest żałosne już nie będę czytać tych wypocin. Baw się Pan sam pisząc komentarze do swoich komentarzy.

 • Tadeusz Wilk | 08/01 godz. 14:12

  List ks. bp. Wiesława Meringa do Martina Schulza, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego:"Z wielkim zdumieniem i oburzeniem przeczytałem Pańską opinię o „zamachu stanu” w Polsce. Naprawdę znam mój kraj lepiej niż Pan: żyję w mojej Ojczyźnie już 70 lat; zapewniam Pana, że wybory Pana Prezydenta i nowego Rządu w Polsce nie są dowodem braku demokracji. Wybory ukazały, że większość zwykłych obywateli mojego kraju chce zmiany. Problem w tym, że ci, którzy mieli dotąd władzę, na tej decyzji tracą; więcej »nie chcą się zatem poddać werdyktowi wyborów i wykorzystują dla swoich interesów także Parlament Europejski. Parlament, pod Pańskim kierownictwem, zajęty jest na pewno bardzo ważnymi sprawami, m.in. długością płomienia świec i ilością wody w spłuczce. Nie ma dziś w Brukseli polityków wysokiej klasy, czyli ludzi poszukujących dobra wspólnego społeczeństw tworzących Unię Europejską. Poprawność polityczna idąca w parze z małostkowością nie sprzyja mądrości. Szkoda, że – jak to kiedyś mówił pan Chirac – także „Pan stracił okazję, by siedzieć cicho”. Wiem, że nie zmieni Pan swego stanowiska i Polaków nie przeprosi. Trzeba wielkości, by uznać swój błąd. Dlatego w „zimowe święta” (tak przecież nazywacie Boże Narodzenie) życzę Panu rozwagi, mądrości i wyobraźni.
  ks. Wiesław Mering, biskup włocławski Diecezja włocławska
  źródło:Nasz Dziennik

 • Tadeusz | 08/01 godz. 13:18

  Jak pisze Rafał Ziemkiewicz stopień zbydlęcenia „obrońców demokracji” jaki ujawnia GW godzien jest odnotowania. Po prostu tam,gdzie chodzi o uderzenie w Kaczyńskiego,w o.Tadeusza Rydzyka i inne groźne dla POlitycznej POprawności siły,tam ze strony spadkobierców komunistycznego systemu nie ma żadnych norm,granic,zahamowań ani skrupułów.

 • Anonim | 07/01 godz. 18:35

  "Mam 53 lata i pamiętam doskonale Polskę z czasów prymatu Związku Sowieckiego. Nawet Związek Sowiecki nie uzewnętrzniał tak bardzo chęci wpływania na politykę w Polsce. Ja nie tak sobie wyobrażałem Unię Europejską.Musimy doprowadzić do repolonizacji Polski.Proszę zauważyć,że 80% mediów lokalnych należy do Niemców" - powiedział w rozmowie z Interią p. Kukiz.Prawda według lemingów z PO to " ziejące nienawiścią komentarze".

 • zdziwiony | 07/01 godz. 14:30

  Jak dowiadujemy się z mediów, w dniu wczorajszym (06.01.2016 r.)Prezes PiS - Kaczyński spotkał się z premierem Węgier - Orbanem. Z wypowiedzi polityków PiS dowiedzieliśmy się, że wizyta ta miała charakter tylko i wyłącznie prywatnego spotkania szefów dwóch partii, czyli szefa Pis-u oraz szefa Fides-u. Politycy PiS pytani o to, czy z premierem Węgier nie powinna jednak spotykać się szefowa naszego rządu Beata Szydło zgodnie oświadczali, że było to spotkanie prywatne dwóch szefów partii, w związku więcej » z czym obecność naszej premier lub kogokolwiek z rządu była niepotrzebna. Sama Pani Premier w innym wywiadzie podkreśliła, że spotkała się już z Orbanem w trakcie oficjalnych wizyt, a ta wczorajsza oficjalną nie była. W mediach podano, że zapraszającym na spotkanie był prezes Kaczyński, a gościem Orban, że podano żurek i pstrąga. Zakładam więc, że proszący pokrył z własnej kieszeni rachunek za gościnę. Zastanawiam się jednak kto i z czyjej kieszeni pokrył koszty związane z zabezpieczeniem tego spotkania, bo nie da się ukryć, że na miejscu tego spotkania byli funkcjonariusze naszego BOR-u (Biuro Ochrony Rządu), które jak wiadomo jest opłacane z naszych podatków. Zastanawiam się, czy ich obecność wynikała z jakiejś niezdrowej ciekawości ?!?!? Czy też zostali tam zadysponowani przez swojego obecnego szefa, który jak wiadomo został powołany ostatnio z politycznego nadania PiS. Bo tak sobie myślę, że skoro spotkanie było prywatne i nie wymagało udziału w nim oficjalnych przedstawicieli naszego rządu, to nie powinno być zabezpieczane przez BOR opłacany z naszych podatków. Gdyby tak było to osobiście widzę w tym znaczące nadużycie !!! Teraz kieruję pytanie do autora tego bloga Pana Tadeusza Wilka. Od deski do deski przeczytałem wszystkie pańskie blogi i komentarze do nich publikowane w "Jasnecie". Zauważyłem, że wielokrotnie podnosił Pan w nich temat nadużyć poprzedniej władzy, niech przykładem tego będą sławne już ośmiorniczki połykane na koszt podatnika. Panie Tadeuszu, gdyby się jednak okazało, że koszty związane z gościną oraz zabezpieczeniem przez f-szy BOR tego prywatnego spotkania Pana Kaczyńskiego z Panem Orbanem nie zostały jednak pokryte z prywatnej kieszeni tego pierwszego lub co najmniej ze składek PiS-u, a obciążyły budżet Państwa (czytaj podatnika), to w pańskiej ocenie takie zachowanie można nazwać skandalem i nadużyciem, czy raczej moją histerią ?!?!?

 • waldek | 07/01 godz. 13:54

  napiszcie kto to jest ten wilk. Czy ten osobnik jest o zdrowych zmysłach? Czy potrafi sam coś sensownego napisać, czy tylko jakieś przygłupawe przedruki i w dodatku sam(w różnych osobach)sobie - pewnie trzymając różaniec w ręce pisze ziejące nienawiścią komentarze.

 • do Anka | 07/01 godz. 12:29

  Daj sobie spokój. Ludzie pokroju Wilka i innych Olków są pełni nienawiści i ogłupieni przez ich prezesa wespół z ich ojcem dyrektorem. Po drugiej wojnie światowej jak komuniści dochodzili do władzy to też "naród" był szczęśliwy tak jak teraz wspomniani przeze mnie osobnicy. I też atakowali sanację, kułaków i innych inaczej myślących.

 • anka | 07/01 godz. 12:08

  Nie rozumiem o czym panie Wilk piszesz nagrałeś się. Nie potrafisz się odnieść do tego co do Ciebie ludzie piszą ty jak ta płyta dalej swoje lewacy komuchy złodzieje, gorszy sort. Może jakaś merytoryczna odpowiedź ale co wymagać jak się nie ma żadnych argumentów o czym pisać lepiej obrażać nawet bez sensu

 • Tadeusz Wilk | 07/01 godz. 08:56

  Czy działania KOD, GW, komuszków, PO i innych donosicieli na Polskę, skomlących o obcą interwencję przeciw wolnemu wyborowi Polaków, przypominają w Twojej ocenie Szanowny Czytelniku JasNet-u hańbę targowickiej zdrady?

 • Anka | 06/01 godz. 19:46

  Panie Wilk to święto powróciło za rządów Po i mamy Dzień wolny,a orszak Trzech Króla są od trzech lat, a kto wtedy rządził i nikt nigdzie nie donosił o co ci człowieku chodzi. To nie PiS orszak wymyślił, trochę prawdy byś napisał. Dlaczego jesteś taki zakłamany? Gdzie te chrześcijańskie idee. Co ty z tymi lewakami, gdyby nie kasa z UE to gdziebysmy teraz byli - chaty kryte strzechą. Obudź się chłopie nie da się z UE brać kasy i robić z nią co się chce. PiS myśli i Ty też kasę dajcie i się odwal więcej »cie. To tak na szczęście nie działa. Boże pomóż przetrwać lata rządów PiS, tego wszystkim w Nowym Roku życzę i o to się będę modlić w imieniu myślących ludzi samodzielnie bez wytycznych Jarosława Wielkiego.

 • Tadeusz Wilk | 06/01 godz. 14:37

  Dzisiaj w wielu miastach Polski, a także w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się Orszaki Trzech Króli. Te Orszaki pokazują przywiązanie Polaków do tradycji chrześcijańskiej. Myślę,że politycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej nie doniosą lewackim komisarzom z Brukseli iż takie uroczystości ranią ich lewackie uczucia. W stolicy Prezydent Andrzej Duda powiedział:” To najstarsze chrześcijańskie święto. Msza Święta, poświecenie kadzidła wypisanie „KMB” (Niech Chrystus błogosławi temu domowi) – to piękna więcej » tradycja, w której jestem wychowany. Cieszę się, że przybrała taką obywatelską formę, w której spotyka się tyle osób nie tylko tu, ale w całej Polsce”.

 • Olek | 06/01 godz. 11:24

  Obecnie widać,że jesteśmy świadkami żonglowania słowem”demokracja” przez POlitycznych cwaniaków strzegących swoich szemranych interesów. To dokładnie ci sami,którzy po 1989 roku przy kielichu w Magdalence umówili się z komunistami. Także prezydent Bronisław Komorowski wpadł nawet w obsesję wolnościową,bo tą wolnością nam ludziom wiary wręcz wygrażał na wiecach wyborczych. Kto nie chciał takiej wolności,temu w pysk mówiąc krótko. Teraz obrońcy z KOD-u od rana do wieczora szermują demokracją w te więcej »lewizorach.Warto przypomnieć,że swego czasu Związek Radziecki też zaniepokojony tym co się w Polsce w 1956 roku dzieje.

 • do Olek | 06/01 godz. 10:12

  Niech PIS zostawi "Dobro narodu" w spokoju. Niech nie zasłania się narodem, bo nie cały naród na niego głosował, a raczej wręcz przeciwnie. Polska jest członkiem UE i zobowiązała się przestrzegania przepisów i standardów obowiązujących wszystkie kraje UE. Niech więc nie dziwi cię, że kraje członkowskie są zaniepokojone tym co robi PIS, bo w ich krajach takie postępowanie jest nie do przyjęcia.

 • zdziwiony | 05/01 godz. 13:36

  BRAWO !!! Olek oraz Twoje pozostałe wcielenia. Brawo bo zaczynasz wreszcie wyrażać swoje opinie, a nie jak bardzo często Ci się dotąd zdarzało wklejać zapożyczone teksty innych osób i to bez użycia cudzysłowia " " lub skrótu cyt. Choć nie zgadzam się z Tobą w wielu zasadniczych sprawach, to jednak wierzę, że jest cień szansy na wzajemną wymianę poglądów.

 • Olek | 05/01 godz. 10:45

  Jestem bardzo zdziwiony,że Europę bolą zmiany, które robi PiS, bo mamy do czynienia z sytuacją, która od lat nie miała miejsca, a więc rząd RP Beaty Szydło na pierwszym miejscu stawia dobro Narodu. Premier Polski nie patrzy na sprawy unijne jako na coś najważniejszego. Chcemy być wreszcie podmiotem we Wspólnocie, a nie rzeczą do posłusznego wykonywania rozkazów. Przecież Donald Tusk i Ewa Kopacz zanim podjęli decyzję, jeździli po dyrektywy do Komisji Europejskiej. Co Unia kazała, to wykonywano.M więcej »ożna tych polityków Platformy Obywatelskiej porównać do zegarmistrzów,którzy ciągle do Brukseli po wskazówki jeździli.

 • Tadeusz Wilk | 04/01 godz. 20:16

  Swego czasu w Związku Radzieckim naukowców nazywano "pożytecznymi idiotami". Oni koryta rzek zmieniali.Obecnie widać,że niektórych nie trzeba korygować.Trzeba ich nazwać po prostu nazwać spadkobiercami tych naukowców.Gdybym dzisiaj powiedział,że chcę być kobietą,to moja Wielce Szanowna małżonka nazwała by mnie po prostu idiotą.I miała by całkowitą rację.

 • zdiwiony | 04/01 godz. 14:05

  Do "siebie należy też korygować..."
  Proszę nie wkładać mi w usta rzeczy, których nie powiedziałem. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem (to taka zdolność pojmowania treści tekstu pisanego, którą dzieci opanowują wklasie 2 szkoły podstawowej) to stałoby się jasne, iż napisałem, że ponad 60% spośród tych, ktorzy w ostatnich wyborach do parlamentu oddali głos, zdecydowali się poprzeć inne ugrupowania aniżeli PiS. Nigdzie w moich wypowiedziach nie ma słowa o tym, że naszemu społeczeństwu obojętny więcej » jest mu jego los. Jednak oceniając Cię po jakości Twojej wypowiedzi i zupełnie błędnej (a może jednak celowej) jego interpretacji, podejmowanie jakichkolwiek prób wyjaśnienia Ci co zawierały moje komentarze nie ma sensu. Możesz nadal spokojnie pozostawać spokojnie w swoim grajdołku emocjonalnym i umysłowym. Nie należysz do grupy osóbwobecktörych kieruje swoje komentarze. Mimo wszystko pozdrawiam Cię, bo jak się domyślam, napisanie tak obszernego postu musiało kosztować Cię naprawdę sporo wysiłku,podobnie jak mnie i pewnie jeszcze sporej liczbie forumowiczów jego odczytanie zezrozumieniem.

 • siebie nalezy tez korygowac p Wilk | 04/01 godz. 10:25

  Panie Wilk,masz Pan racje z tym swiniokwikiem ryjow oderwanych od koryt, ale co z tego ? Jak Pan piszesz "ludzie gorszego sortu" nieposiadajacy zadnej samokrytyki,i wstydu,masz Pan znowu racje, ale co z tego? Ci ludze mienia sie inteligencja, ale w ich wlasnym mniemaniu,bo za skutki tej ich"inteligencji "placic musi kazdy Kowalski.Oczywiscie ze prawo w naszym kraju bylo tak spreparowane by sluzyc sortowi ludzi, o jakim Pan piszesz. Wyborcy dokonali zmian wladzy , bo nizej juz upasc ona nie mog więcej »la, i spoleczenstwo mialo dosc,po
  raz kolejny tarzania sie w POstkomunistycznym bagnie.
  To dobrze ze nie do konca spoleczenstwu nie jest obojetny wlasny los, ktory
  zdaniem Zdziwionego jest mu obojetny. Pisze on ze 60 % spoleczenstwa nie
  glosowalo, i moze czuc sie obrazona zmianami PIS.
  Ooo tak bo wg jego interpreracji i tzw inteligencji, do tej pory bylo wspaniale,
  zas niewdzieczni wyborcy nieslusznie i bezprawnie odebralo ryjom koryto.
  Powinien on wiedziec ze 60% spoleczenstwa nie glosowalo, gdyz jest ono
  kompletnie sfrustrowane arogancja poczynaniami dotychczasowej polityki
  POSTKOMUNISTOW, ale i kosciola, ktory to Pan tak bezkrytycznie lobbujesz.
  Prawo i Sprawiedliwosc nie musi byc kojarzone z kosciolem,wystarczy ze
  spelni znaczenie slowa PIS, a wtedy frekwencja wyborcza bedzie min 70%.
  Oczywiscie ze sa sorty ludzi o ktorych Pan piszesz, ale wtedy przejda one na
  nalezny im margines. Ponadto powinien Pan wiedziec ze,to jakiej plci jest Pan
  , czy ktokolwiek,nie zalezy od Boga na ktorego sie Pan tak chetnie powolujesz,
  ani od jakiegos sadu, czy kogokolwiek.To zalezy wylacznie od Pana, kim Pan
  jest, i nikt nie ma prawa tego kwestionowac, nawet pan Bog.
  Posiadasz Pan solidny szkielet moralny,ale musisz Pan poglebic ta wlasciwa
  wiedze o czlowieku, jako o jednostce samostanowiacej o sobie, nie zas o
  czlowieku jako cudzie stworzonym z zebra.To rozumowanie bylo aktualne w
  srednowieczu.
  Lewactwo o ktory pan piszesz jest tym czym jest, i nic ponadto. Ich tzw
  inteligencja polega jedynie na tym,ze mowia o tym o czym Pan nie chce
  wiedziec , a co jest oczywiste bo wynika z badan naukowych.Zatem polecam
  przestudiowanie najnowszych badan nad plcia, i seksualnscia
  czlowieka.Napewno nie ma to nic wspolnego z tzw lewactwem , Jak Pan
  piszesz, bo oni jedynie wykorzystuja wiedze naukowcow do wlasnych celow.
  Ponadto inteligencja to nie podszywanie sie , czym zerowanie na kims. jak to
  Zdziwiony o tzw stalych pogladach twierdzi.
  Nie wystarczy stanac pod jakakolwiek latarnia, i twierdzic ze to pod nia jest
  najjasniej, i uparcie trzymac sie tego pogladu.
  Wg mnie ani Pan ani nikt na forum nie musi sie podpisywac, bo i tak latwo rozpoznaje sie poziom i tzw poziom.

 • francopilot | 04/01 godz. 08:15

  'chcemy, aby było, jak było'-to nowe hasło rzucone w imieniu beneficjentów przegranej władzy-przez "obrońców demokracji'w osobie znanej reżyserki filmowej uchodzącej za 'autorytet'.Etatowa twarz reklamowa ING-kiedyś aktor-"rzucał' na krakowskim Rynku cytatami z konstytucji wymachując europejską flagą i napisem'zostawcie banki w spokoju".Gazeta dla wybranych była zachwycona,wszak'nationale nederlanden'jest jej udziałowcem!

 • Olek | 03/01 godz. 15:35

  Jestem zdziwiony,że są jeszcze ludzie na tym Bożym świecie,którzy nie są w stanie zauważyć,iż po 1989 roku wytworzył się w Polsce model demokracji dla byłych komunistów i tych,którzy siedzieli przy heblowanym stole. To oni czerpali profity z rządzenia, mieli intratne stanowiska. Jednym słowem byli przy korycie. Przepraszam za słowo. Po przegranych wyborach zostali od koryta oderwani i dlatego wciąż słychać głośny „kwik”.

 • Tadeusz Wilk | 03/01 godz. 15:14

  Każdy człowiek w swoim życiu ma przed sobą dwie drogi między którymi musi nieustannie wybierać: "Dwie są drogi, jedna droga życia, a druga śmierci – i wielka jest różnica ..,” .Na mojej drodze drogowskazem jest Kościół katolicki. Dlatego nie akceptuję lewactwa,które zboczenia promuje. Dzięki Bogu na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru płci zmieniać.

 • zdziwiony | 03/01 godz. 13:13

  I gdyby Pan Tadeusz Wilk poczuł się dotknięty tym, iż podejrzewam go o pisanie na tych samych forach używając przy tym w komentarzach różnych nazw autorów np. Tadeusz Wilk, innym razem Tadeusz, innym razem Olek, itd.,to uprzejmie proszę go o ewentualne zaprzeczenie takim praktykom z jego strony. Wówczas z przyjemnością odniosę się do moich podejrzeń i wyjaśnię skąd ich nabrałem.

 • zdziwiony | 03/01 godz. 10:55

  Panie Tadeuszu Wilk vel Tadeusz, innym razem Olek. Pan możesz mieć swoje poglądy nabyte czy to w domu rodzinnym, czy to w szkole, czy nawet ukształtowane przez Pańskiego poprzedniego guru - Janusza Korwina Mike. Proszę jednak unikać publicznych stwierdzeń typu "Po wynikach wyborów widać,że normalni Polacy zapragnęli żyć jak wolni ludzie w wolnym chrześcijańskim kraju". W ten sposób chce Pan obrazić tych, którzy nie głosowali na PiS?!?! Bo jeśli tak, to pozwolę sobie przypomnieć, że ponad 60% w więcej »yborców nie oddało głosu na tą partię !!! Czy chce Pan swoimi wypowiedziami stwierdzić, że ponad 60 % Polaków to ludzie "nienormalni" ?!?!?

 • Tadeusz Wilk | 02/01 godz. 15:42

  Każdy z nas ma takie poglądy,jakie nabył w rodzinnym domu,szkole od życzliwych przyjaciół. Ma do tego święte prawo,ale dlaczego my ludzie wiary mamy tolerować sytuację,kiedy wszelkiej maści ateiści,postkomuniści promują zboczenia i wynaturzenia. Trzeba w sposób zdecydowany zagrodzić im drogę do serc i umysłów Polaków. Urządzać swój kraj nie pod dyktando lewaków z Brukseli. Po wynikach wyborów widać,że normalni Polacy zapragnęli żyć jak wolni ludzie w wolnym chrześcijańskim kraju. więcej »

 • anka | 02/01 godz. 08:29

  Panie Wilk skąd u pana tyle jadu w naukach kościoła tego nie ma. Jest pan tak zapatrzony w ten PiS i pisze pan takie głupoty skąd ta wiedza, kolejny specjalista jak Antoni znawca lotnictwa bo samoloty za młodu sklejał. A pan co ukończył politologię, czy też inną szkołę wyższą. Nigdy nie głosowałam na PiS i nie zagłosuję w życiu. Nie chcę powrotu do średniowiecza gdzie rządził kościół (miał szkoły, kasę, władzę ) oraz król (teraz naczelnik ...) .Nie uważam się za gorszy sort, nigdy w życiu nie d więcej »am tak o sobie powiedzieć innym, moje dzieci doczekają zmiany tej władzy, bo to są rządy totalitarne i czas nauczyć się tolerancji ale to już pana największy problem

 • jastrzomb | 02/01 godz. 00:00

  chłopie czytam i pomału będę musiał iść na kozetkę do psychologa,bo to co piszesz to na trzeżwo nie można czytać,tyś chyba nie jest miejscowy tyś jest przyjezdny z pisu-nie mylić z piszu

 • gorszy sort | 01/01 godz. 16:34

  A ja jestem gorszego sortu i też życzę wszystkim błogosławionego Nowego Roku.

 • Tadeusz Wilk | 01/01 godz. 15:17

  Niech znane nazwisko Stanisław Janecki do nas Czytelników JasNet-u w Nowym 2016 Roku Przemówi:"I tak 26 lat funkcjonowania hybrydy, jaką była III RP, to o wiele za długo. Polacy mieli wyjątkową cierpliwość, że tolerowali III RP w jej dotychczasowym kształcie. I mieli wyjątkową cierpliwość, że tolerowali klasę pasożytniczą. Ta klasa teraz wyje i złorzeczy (skądinąd robiąc to zupełnie bez klasy), bo ma bardzo wiele do stracenia. Ta pasożytnicza klasa jest już świadoma, że po 26 latach otworzyło si więcej »ę historyczne okno, przez które widać kres jej panowania. I to tylko wzmaga skalę oraz amplitudę wrzasku i złorzeczeń. Ale pewnych procesów historycznych nie da się już chyba odwrócić. Nawet przy pomocy zagranicznych przyjaciół i protektorów. To chyba jest już koniec. Piszę chyba, bo jednak opór będzie duży, podobnie jak wsparcie z zewnątrz".

 • Kuba | 31/12 godz. 18:20

  do Jam nie zdziwiony i POdobnych Gadowskich -ponizsze wszystko wyjaśnia.
  WYROK z dnia 29 maja 2012 r. Sygn. akt SK 17/09 W imieniu Rzeczypospolitej Polskiej Trybunał Konstytucyjny w składzie: […] Andrzej RZEPLIŃSKI – sprawozdawca […] [Z uzasadnienia]: „{…] III. 1.3. Trybunał Konstytucyjny przypomina, że kontrola konstytucyjności USTAW opiera się na założeniu RACJONALNOŚCI ustawodawcy i DOMNIEMANIA ZGODNOŚCI BADANYCH NORM z KONSTYTUCJĄ. Do kompetencji ustawodawcy należy stanowienie prawa odpowia więcej »dającego założonym celom POLITYCZNYM i gospodarczym oraz PRZYJMOWANIE TAKICH ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH, które jego zdaniem będą najlepiej służyły realizacji tych celów. […] nawet jeżeli można mieć wątpliwości, czy unormowanie to było najlepsze z możliwych (zob. wyrok z 3 listopada 1998 r., sygn. K 12/98, OTK ZU nr 6/1998, poz. 98).”. WYROK z dnia 21 lipca 2011 r. Sygn. akt K 23/08 W imieniu Rzeczypospolitej Polskiej Trybunał Konstytucyjny w składzie: […] Andrzej RZEPLIŃSKI – sprawozdawca […] [Z uzasadnienia]: „[…] podstawą każdego systemu norm prawnych jest fikcja prawna RACJONALNOŚCI prawodawcy. […] Wynika więc stąd, że stanowione prawo cechuje się założonym z góry racjonalizmem, a założenie to pozwala wymagać od wszystkich obywateli respektowania tego prawa i jego stosowania. Odrzucenie fikcji racjonalności ustawodawcy wiązałoby się z dopuszczeniem możliwości podważania poszczególnych aktów prawnych i odmowy ich stosowania, to zaś groziłoby rozprzężeniem wszystkich więzi prawnych i społecznych

 • Olek | 31/12 godz. 11:51

  W sporze o Trybunał Konstytucyjny mamy do czynienia z całą grupą społeczną KOD-u, bardzo do swojego statusu przywiązaną. Ci ludzie są zdecydowani bardzo stanowczo i zdecydowanie bronić swoich interesów. Te interesy są nie do pogodzenia z nowym polskim kierunkiem przebudowy Polski.
  Istotą rzeczy jest zapewnienie sobie możliwości uzyskiwania jednostronnych korzyści z tego układu społecznego, jaki został zagwarantowany w Magdalence pod kierunkiem Kiszczaka dla dość wąskiej grupy społecznej. Korzyś więcej »ci płyną dla tej grupy, którą nazywamy społeczną elitą, polityczną, społeczną, gospodarczą. Ta grupa jest grupą ograniczoną i wyobcowaną z naszego życia społecznego.

 • Jam nie zdziwionay | 31/12 godz. 10:16

  Daleko mi do akceptacji i bezkrytycznego rozumowania ludzi PIS- u, ale np twoje rozumowanie, sformowane przy pomocy sierpa i obucha, jest absolutnie nie do zaakceptowania, nie tylko dla mnie. I jak widzimy u ciebie, jest to choroba nie do wyleczenia, i to jest tragiczne.Nie wysilaj sie na mierne dowcipy, bo jak widzisz po realiach, nie pora po temu.

 • Tadeusz | 31/12 godz. 10:02

  Niech Nowy Rok zabłyśnie wolności kolorami
  I rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc
  I niech zostanie na 12 miesięcy z Wami
  Nie tylko w tę Sylwestrową noc.Życzy Czytelnikom JasNet-u Lepszy sort

 • jarek | 30/12 godz. 14:14

  Oj co za głupoty i do tego jeszcze mieszanie w to Chrystusa.... Tylko Pis ma patent na Chrystusa i mohery oraz kler? A pani Kempa to się tak płaszczyła przed Rydzykiem że rzygać się chciało.....

 • Tadeusz Wilk | 30/12 godz. 11:54

  Nie spoczniemy i do celu dojdziemy.KOD to próba odwrócenia zmian, które w Polsce zaczynają zachodzić - powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Bogusław Wolniewicz, ceniony filozof i logik.To ruch całkowicie organizowany i sterowany. To nie ma nic z działalnością oddolną. Tu są jakieś polityczne siły i być może finansowe, które się mobilizują do próby zastopowania zmian, jakie zaczynają być w Polsce. Ale co z tego się wykluje, to ja tego nie potrafię powiedzieć - mówił prof. Wolniewic więcej »z. - To jest nowa Targowica. Nie dotyczy to tylko tych „obrońców demokracji”. To tylko jeden z przejawów sił, które przy pomocy zagranicznej próbują coś tu osiągnąć. Przecież w ten sposób można wpłynąć na zdestabilizowanie polskiego pieniądza. Tak więc tu analogie z Targowicą narzucają się zupełnie naturalnie - podkreślił.

 • zdziwiony | 30/12 godz. 11:02

  Droga Pani "C".
  Pani komentarz dotknął mnie do żywego, stałem się tak nerwowy, że zacząłem znów obgryzać paznokcie, jestem przy tym już na wysokości nadgarstka i nie wiem, czy potrafię się zatrzymać!? Jestem także pod wielkim wrażeniem Pani analizy mojego skromnego jak się okazało IQ. Z tej zaproponowanej przez Panią nowej dwucyfrowej skali pomiaru zapewne byłby dumny zarówno sam Binet, jak i Simon oraz Stern. Przy okazji pozdrawiam serdecznie innych forumowiczów z niskim ilorazem, przestrzegam więcej » jednocześnie przed wnikliwą analizą Pani C, potrafi rozgryźć każdego.
  ej

 • Tadeusz | 30/12 godz. 09:23

  Jestem zdziwiony,że tak wielu moich ziomali nie zauważyło nawet tak dotkliwej porażki jakiej doznała POlityczna mafia. Ludzie Salonu zakochani w sobie, pełni pychy i pogardy do moherów,wczepieni w koryto zębami aż do ostatniej jedynki,prędzej je zeżrą w całości,niż dadzą się od niego oderwać.Może dlatego w mediach "mętnego nurtu" tak histeryzują.

 • C | 30/12 godz. 07:36

  Z nickiem czy bez nicka, poziom komentarzy pana "Zdziwionego",i nie tylko jego, to poziom 0,0. Jednak kazdy ma prawo do wyproznienia sie na forum.
  Nie w nicku, nazwisku,czy pozorach zajmowanego stanowiska, poznaje sie tak zwany iloraz. Takich na tym forum jest bardzo, bardzo niewiele.

 • zdziwiony | 29/12 godz. 22:03

  Panie Tadeuszu. To nie brak odwagi spowodował, że nie podpisuję się na tym forum z imienia i nazwiska, a korzystam z tzw. "nicka". Proszę zauważyć, że jest to najbardziej popularna forma "przedstawiania" się nie tylko na tym forum, ale również na dziesiątkach innych. Pan z kolei przedstawia się swoim imieniem i nazwiskiem, co może wzbudzać szacunek, jednak czy jest aktem odwagi ?!?!?! Coś mi się jednak wydaje, że jest trochę inaczej. Prawie jestem tego pewien, iż jako autor nazwijmy to "felieton więcej »ów" prezentowanych na portalu "Jasnet" jest Pan zobowiązany do podania swoich danych personalnych w postaci imienia oraz nazwiska, lub co najmniej identyfikującego Pana pseudonimu.
  Jeśli jest tak jak się domyślam, to Pańskie zapewnienie o odwadze wypada raczej blado i kolejny raz jak dla mnie dosyć niewiarygodnie.

 • Stanisław | 29/12 godz. 21:58

  Wielka nadzieja że w końcu przyszła normalnośc ,czas rozgonić tą sitwę która ryczy ,robi wszystko żeby otumanić ludzi .

 • Wyborca | 29/12 godz. 20:55

  Panie Wilk mądrość człowieka polega na tym aby umieć słuchać odmienne opinie od swoich bez zacietrzewienia a nie tylko wylewać w eter godne pożałowania BEŁKOT.

 • Tadeusz Wilk | 29/12 godz. 08:51

  Platforma Obywatelska była osiem lat na fali i także budziła moje obrzydzenie.To samo było z SLD.Jak PiS nie wypleni politycznej poprawności to jedynie wiara w Boga i rodzina pozostanie.Wystarczy? A poza tym w przeciwieństwie do kolegi zdziwionego mówiąc nieskromnie mam odwagę podać swoje dane.

 • zdziwiony | 28/12 godz. 16:53

  Panie Tadeuszu. Moim zdaniem ma Pan prawo zmieniać swoich idoli, swoje poglądy, partie, idee w dowolny sposób i w dowolnym czasie. To Pańska prywatna sprawa. Jedni z nas są stali w uczuciach, mają ugruntowane na lata poglądy i wartości, a kolejni z nas zmieniają je co jakiś czas. Ma Pan do tego prawo. Problem w tym, że w mojej skromnej ocenie, osoby które cechuje brak takiej stałości są dla mnie zupełnie niewiarygodne. To takie chorągiewki, które falują zawsze zgodnie z kierunkiem aktualnie powi więcej »ewającego wiatru. Teraz zarówno Pan, jak i popierane przez Pana ugrupowanie polityczne jesteście na fali
  wznoszącej. A co będzie, gdy wiatr zmieni kierunek ??? Chyba łatwo się domyślić, co z Panem będzie, Panie Tadeuszu

 • Tadeusz Wilk | 28/12 godz. 11:28

  Serdecznie dziękuję "zdziwionemu" za to przypomnienie.To Janusz Korwin-Mikke ukształtował prze wielu laty moje poglądy i wiarę,że można coś w Polsce zmienić i wcale nie ukrywam tego,że mój jedyny kochany wnuczek głosował,bez żadnej sugestii na KORWINA. Jetem dumny z tego.Wiara w Kościele czyni cuda.Kara śmierci dla zbrodniarzy na pewno byłaby potrzebna.

 • Tadeusz Wilk | 28/12 godz. 11:07

  Można śmiało powiedzieć,że przez minione osiem lat politycy Platformy Obywatelskiej przystosowali się do hasełka Owsiaka „Róbta co chceta” i coraz bardziej bezkarnie robili co chcieli. Warto przypomnieć błazna z Biłgoraja i zwolennika szczawiu i mirabelek. Propaganda luzu i akceptacja antykatolickich „tęczowych” wybryków zwolenników gendryzmu w mediach „mętnego nurtu” dominowała. Nie może rządzić nami świństwo POitycznej POprawności,Najwyższy Czas! położyć mu kres. To jest moje dla Czytelników J więcej »asNetu życzenie na progu 2016 roku.

 • Tadeusz | 28/12 godz. 08:32

  Powiało optymizmem na tym portalu.Zgadzam się,że sam patriotyzm nie poprawi sytuacji gospodarczej Polski.Wniosek? Obecna władza musi likwidować zbędne koryta,bo to okazja czyni przecież złodzieja.Ustawy Wilczka byłyby dobrym posunięciem.

 • zdziwiony | 28/12 godz. 07:13

  Panie Tadeuszu Wilk. Ze zdziwieniem czytam pańskie ostatnie wypowiedzi. Jak to się stało, że teraz jest Pan zwolennikiem PiS-u? Jak to się stało, że teraz nagle jest Pan tak wielkim zwolennikiem Kościoła i popiera Pan jego idee ? Przecież jeszcze całkiem niedawno był Pan zagorzałym zwolennikiem Unii Polityki Realnej, na której czele stał Janusz Korwin Mike. Roznosił Pan ulotki tej partii, był Pan zagorzałym zwolennikiem kary śmierci i katorżniczych więzień dla przestępców. No chyba pamięta Pan t więcej »e czasy, mam nawet rozdawane przez Pana ulotki UPR. Co się stało, że nagle zrobił się z Pana taki Katolik miłujący bliźnich ???

 • optymizm na wyrost | 27/12 godz. 22:07

  Ja nie podzielam bardzo powierzchownego optymizmu Elwiry. Owszem, z przynaleznosci do UE, i min, wykorzystywania jej czterech podstawowych wolnosci, wynikaja ewidentnie jednostronnie korzysci dla Polski, w tym wylacznie tym spowodowany wzrost PKB,co widzi nawet laik.Poza tym, we wszystkich innych dziedzinach optymizm jest nieuzasadniony,co niebawem sie okaze.Dla ludzi przy tzw korycie, napewno supermarkety pelne zachodnich towarow, stanowia dowod cudu gospodarczego.
  Napewno nic tu nie wniesie więcej » wyszczekiwanie pseudopatriotycznyh zaklec,bo to juz nie dziala.

 • Tadeusz Wilk | 27/12 godz. 18:00

  Z podniesioną głową podzielam to zdanie "KOD w domyśle pachołki Rosji",a dzisiaj niestety Brukseli.Przypominam po raz kolejny słowa,że Polska to "ch..,d...,kamieni kupa". Kto w takim kraju potrafi znaleźć miejsce?

 • Elwira | 27/12 godz. 13:46

  Mój Boże! co za brednie! Szafowanie hasłami typu : naród polski i jego kultura, KOD w domyśle pachołki Rosji i tego typu błazeństwa świadczą o piszącym te słowa jak o ostatnim ignorancie, który nie potrafi odnaleźć się w XXI wiecznym świecie, a w XXI wiecznej Europie w szczególności.
  Ostatnie 25 lat Polski to czas niebywałego sukcesu ( od wzrostu PKB do wzrostu znaczenia naszego kraju oraz zmian w nim zachodzących) i ktoś to tego nie widzi, niech spojrzy na dzisiejszą Rosję czy Białoruś !
  Pan więcej »ie Wilk- niech Pan się nie ośmiesza.

 • Tadeusz | 27/12 godz. 11:22

  Polscy publicyści krytyczni wobec nowej władzy PiS-u, a często powiązani z redakcją GW na Czerskiej, publikują krytyczne artykuły w zagranicznych mediach, które następnie polskie media krytyczne wobec rządu z lubością przytaczają jako „zagraniczne opinie o Polsce pod rządami PiS”

 • | 26/12 godz. 22:37

  A ja proponuję sprawdzić dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha - Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim.

  Żeby was zaciekawić dodam tylko skromnie, że ww. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku - dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu więcej »Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
  Drugi, Henryk, był ministrem "sprawiedliwości" nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze - już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu - własc. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniacych się wtedy jeszcze faszystów.

  To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły - wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo - jakoże często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku (!).

  ps. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypięrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gdzieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudkiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.

 • Olek | 26/12 godz. 17:59

  Może jednak w te Święta Bożego Narodzenia obudziły się wśród ludzi KOD-u sumienia. Dotarło do nich,że są grzechy wołające o pomstę do nieba takie jak:grzechy nieczyste,przeciwne naturze,krzywdzenie wdów i sierot,zatrzymanie zapłaty za wykonywaną pracę.

 • Tadeusz Wilk | 26/12 godz. 13:45

  Wcale nie ukrywam tego,że ja i moja rodzina nie uległa wpływom lewactwa europejskiego płynącego z Brukseli. Jednak w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia nie potępiam człowieka lecz zboczenia które proponuje. Wzorem dla mnie jest Święty Szczepan,który podczas kamienowania modlił się by grzechy jego prześladowców zostały im wybaczone. Mogę więc okazać słuszne współczucie tym,którzy trwają w niewiedzy i błędzie. Mam wielką nadzieję,że Kościół z odnowionym entuzjazmem będzie mógł nieść „Dobrą Nowinę u więcej »bogim,głosić wolność więźniom i uciśnionym oraz przywrócić wzrok niewidomym”.

 • | 25/12 godz. 23:07

  Bardzo współczuję panie Wilk jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.

 • | 25/12 godz. 17:43

  czy aby to prawda......? w wigilie nawet zwierzeta gadajom niby po ludzku.

 • Lepszy sort | 25/12 godz. 17:17

  Całym sercem i duszą popieram Pana Wilka,który w obronie zwykłej ludzkiej przyzwoitości staje i nie pozwala na to,aby o losach Polski decydowali tacy ludzie,którzy swego czasu okupantów sowieckich popierali.

 • ANTY PO I PiS | 25/12 godz. 12:10

  BÓG, HONOR, OJCZYZNA bez kleru i radia maryja i rydzykowych oszołomów.

 • Tadeusz Wilk | 24/12 godz. 22:20

  Stanisław Wyspiański:” Bożego Narodzenia ta noc jest dla nas święta
  Niech idą w zapomnienie niewoli
  gnuśne pęta
  Daj nam poczucie siły i Polskę daj nam
  żywą
  By słowa się spełniły-nad ziemią
  tą szczęśliwą!"

 • Tadeusz | 24/12 godz. 21:04

  Ziemkiewicz także po stronie prawdy staje:"Więc o co chodzi, skoro nie o Trybunał?

  O to, co z rozbrajającą szczerością powiedziała pani Agnieszka Holland: żeby znowu było tak, jak było. Żeby jakaś czarodziejska różdżka cofnęła nas w czasy, zanim wyciekły taśmy kelnerów, zanim uwodziciel Tusk wypiął się na prowincjonalny kraik swego pochodzenia i pojechał robić prawdziwą karierę za prawdziwe pieniądze, w czasy, gdy Polacy wierzyli bez zastrzeżeń, że ich elity są od nich lepsze i mądrzejsze, że więcej » prowadzą ich do europejskiego raju, gdzie rządzą elity jeszcze lepsze i jeszcze mądrzejsze, które - po pierwsze - świetnie sobie ze wszystkim radzą i znają rozwiązanie wszelkich problemów, a po drugie - chcą tylko i wyłącznie naszego dobrobytu, niczego nam nie zamierzają zabierać, wykorzystywać nas ani nic podobnego, tylko przeciwnie, ucywilizują, nadadzą lepsze prawo i organizację, i jeszcze dadzą dużo szklanych paciorków.

  Otóż takiego powrotu już nie będzie. Nawet gdyby był prawdą i miał szanse powodzenia porażający w swej targowickiej głupocie zamysł unieważnienia wyborów przez Sąd Najwyższy i odsunięcia PiS w przyśpieszonych wyborach w drodze mobilizacji wszystkich mediów, wszystkich sondażowni i w ogóle wszystkiego, co różne lobbies mogą kupić za swe petrudolary - jak o tym plotkują niektóre gazety. Bo Polacy tę baranią wiarę, na której opierała się III RP, już stracili i drugi raz nie uwierzą, choćby w każdej godzinie po stokroć wkrzykiwał im ją do uszu cały tłum Wajdów, Olbrychskich i Zolli, na przemian z "nowymi twarzami" różnych Kijowskich i "nowoczesnych" Ryśków.

  Czy z takim scenariuszem rzeczywiście mamy do czynienia? Czy rzeczywiście ktoś w Polsce jest nie tylko na tyle cyniczny (tu mogę uwierzyć, tu gra idzie o miliardowe zyski i wielką geopolitykę na poziomie mocarstw - wybijanie się Polski na suwerenność w jednym i drugim ma istotne znaczenie i dla niektórych jest to proces bardzo trudny do przełknięcia), ale na tyle głupi, by sądzić, że to się może udać? Że jeśli Sąd Najwyższy pod błahym pozorem po prostu unieważni wybory i rozpisze nowe, i w tych nowych siła zasilonej przez Europę i jej korporacje propagandy pozwoli przywrócić ancien regime, to wszystko pójdzie gładko?

  Gdy mecenas Giertych - jako bodajże pierwszy - dał tym nadziejom odsuwanego układu upust, uznałem, że facet kompletnie odleciał. Choć, po prawdzie, przypomniałem sobie, że Europa już podobne numery robiła - Irlandczycy głosowali aż do skutku, Włochom i Grekom narzucono niedemokratyczne rządy, których jedynym zadaniem było dopilnowanie, aby spłacili oni korporacji, a zwłaszcza bankom, wszystkie udzielone kredyty wraz z odsetkami. Ale to były nieco inne sytuacje niż dziś w Polsce, i rządząca Europą oligarchia nie miała wtedy problemów, które ma dzisiaj.

  Z drugiej strony... Mówiąc o tym najgorszym sorcie Polaków, w którego genach tkwi nawyk wiązania się z ościennymi potęgami przeciwko własnej Ojczyźnie, prezes Kaczyński miał niewątpliwie rację, nie powiedział zresztą niczego, czego by przed nim nie powtarzali wszyscy ważni, od Dmowskiego z Piłsudskim począwszy. Można się co najwyżej akademicko spierać, czy to geny bardziej zdrady, czy bardziej głupoty.

  Targowiczanie - zachęcam do lektury dokumentów programowych - w swoim przekonaniu bronili przecież wolności, tylko o wolność im chodziło, czuli się rycerzami wspaniałej sprawy i prawdziwymi patriotami, broniącymi Rzeczpospolitą przed jakobińskim zamachem stanu, jakim była Konstytucja 3 Maja. Przyjęta zresztą dokładnie w taki sposób, o zamiar zastosowania którego oskarża dziś Nowoczesna i PO PiS - znienacka, pod nieobecność posłów opozycji. A caryca była dla nich gwarantem polskiej wolności nie mniej niż dla dzisiejszych obrońców 25-lecia nieustających sukcesów, walczących, by znowu było jak już było, jest nim Europa ze wszystkimi swoimi bankami, koncernami i oświeconymi mediami.

  Zostawmy te rozważania, żeby ogólna histeria wytwarzana od tygodni przez media ancien regime’u nie zaczęła nam psuć nadchodzącego Bożego Narodzenia. Życzę wszystkim czytelnikom spokojnych świąt i, przede wszystkim, bezmiaru zdrowego rozsądku w nadchodzącym roku. Oj, bardzo będzie nam potrzebny!"


  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-tak-jak-bylo-to-na-pewno-nie-bedzie,nId,1944100#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 • Olek | 24/12 godz. 16:48

  Dla przegranych polityków PO Ojczyzna, Naród, kultura narodowa, tradycja, historia, Kościół, obyczaje polskie i Dekalog, patriotyzm to tylko jak stwierdził były przywódca „polskość to nienormalnośc” ,a inny porównał,że jego kraj to „ch..,d... kamieni kupa”. Można więc postawić pytanie:czy oni wiedzą co to jest dobro wspólne?

 • a.k. | 24/12 godz. 14:00

  A teraz zamiast Moskwy i USA dyrektywy daje prezes Kaczyński.Chodzi jak cesarz chiński.Ale wierzę spadnie z tego wysokiego stołka razem ze swoją świtą nawiedzonych.Myślę że niedługo Polska od niego odpocznie na chwałę wieczną!

 • gojek | 24/12 godz. 13:33

  Proszę się nie przejmować durnymi komentarzami, "głupich nie sieją" - np. wyznawców wybiórczej od "siania nienawiści"...
  Nie szanuję pisu, bo realizuje interesy syjonistów, ale te konkretne czynności robi w naszym interesie (np. neutralizacja komuszego tk, repolonizacja mediów itp.).
  I błagam, nie cytujcie wąsatego chama, selmana... Być może kiedyś przyjdzie czas, aby odbrązowić dziada (ziuka)...

 • ta osoba jedynie naglasnia rozmiar bagna | 24/12 godz. 09:40

  Niewykluczone, ze ta sama osoba pod innym nickiem, pisze swoje opinie,uzywajac dosadnych i....trafnych okreslen w stosunku do rzeczywistosi.Jednak musi byc wykluczone nazywanie zlodzieji, zbrodniarzy, bandytow,oszustow, szkodliwych karierowiczow, inaczej niz nazywa ich komentator o nicku, T Wilk. Olek, Tadeusz.
  Wszystkie te dumne rzemiosla sa bezkarne,zas ich ofiary wysmiewane przed sadami, co u normalnych ludzi budzi oburzenie i odraze. Uwazam ze wina lezy w kalekim prawie, pozwalajacym w więcej »szystkim wymienianym w komentarzach
  bandytom bezkarnie uprawiac swoje rzemiosla.
  Niemowienie o tym, jest zezwoleniem na rynsztoczenie zycia spolecznego, co ma przeciez miejsce, a niektorzy udaja ze nie tego nie widza. Uwazam ze kazdy czlowiek, ktory zetknal sie z patologiami spolecznymi powinien o tym glosno jak to mozliwe wszedzie oficjalnie mowic, o tym pisac.naglasniac. Nie zgadzam sie z pogladami tej nieznanej mi osoby, jednak widac ze posiada ona silne moralne podstawy, choc niektore nalezaloby skorygowac do epoki w ktorej zyjemy.

 • Tadeusz Wilk | 24/12 godz. 08:42

  Chcieliście POlitycy demokracji to ją macie. PiS wybory wygrało i teraz to ugrupowanie będzie prawo ustanawiało. Nie może być tak aby skompromitowane sitwy prawnicze,które nie przeszły lustracji i dekomunizacji,nadużywali prawa i interpretowali je do własnych potrzeb. Trzeba koniecznie zmienić Konstytucję i zlikwidować TK twór komunistycznej dyktatury Jaruzelskiego i Kiszczaka.

 • Roman | 23/12 godz. 23:07

  Takich max bredni dawno nie czytałem.Skąd tyle nienawiści w tym tekście? Bardzo mi żal autora kimkolwiek jest.

 • Jan | 23/12 godz. 21:34

  Tadeusz Wilk, Olek, Tadeusz, to jedna i ta sama osoba która pisze bloga a później go kontuje, co drugi komentarz jest jego, podejrzewam że nie jest to zdrowe.

 • Piłsudski | 23/12 godz. 16:18

  Już ja wiem co miałem na myśli. A co do cytatów to mam jeszcze jeden, który dedykuję neokomunistom z PIS.

  "Naród wspaniały, tylko ludzie k...y".

 • Tadeusz | 23/12 godz. 09:36

  „Panowanie zbrodniarzy i kapusiów nie może być panowaniem piękna,a zwłaszcza panowaniem prawdy”. Jak PO i PSL przez osiem lat rządzili i koryto było pełne to o demokrację martwili się tylko mohery. Natomiast teraz ,gdy odsunięto tylko trochę „wybrańców” od koryta to z pominięciem zwykłej ludzkiej przyzwoitości będą dostępu do żłobu bronili.

 • waldek | 22/12 godz. 14:47

  napiszcie kto to jest ten wilk. Czy ten osobnik jest o zdrowych zmysłach? Czy potrafi sam coś sensownego napisać, czy tylko jakieś przygłupawe przedruki i w dodatku sam sobie- pewnie trzymając różaniec w ręce pisze ziejące nienawiścią komentarze.

 • do tegoco Pilsudskiego cytuje | 22/12 godz. 12:16

  Mimo wszelkich dywagacj,racja jest zawsze jedna, podobnie jak prawda.
  Natomiast powiedzenie ktore przytaczasz, dotyczy kregu ludzi, ktorzy zamiast twarzy osiadaja dwa odbyty.Dlatego tez Pilsudski uzyl tutaj przenosci literackiej,ktorej okazuje sie nie rozumiesz. Dotyczy to ludzi,u ktorych nie ma roznicy, ktorym odbytem wydaja dzwieki.
  Dlatego ktos swietnie na forum porownal swiniokwiki ryjow odrywanych od koryta ,czyli KOD ,co znaczy Komitet Ocalenia Dochodow (nienaleznych)

 • Inspektor Pracy | 22/12 godz. 11:35

  Komitet Obrony Draństwa .....i TVN ulepił „Im Złotego Cielca Peteru”., i stanął on rozświetlony jupiterami przed kamerami, a Oni padli na kolana,..I usłyszałem przeraźliwy kwik podobny do brzmienia Świń odrywanych od koryta gdy przed Nimi On -Peteru ", --darł pysk najmocniej robiąc sobie na tych frajerach przez ekran krypto-reklamę .
  Ma im zastąpić Słoneczko Peru!. -A wszystkie sondaże na zamówienie dup „do góry”.
  Tylko jeżeli dla PO Polska to tylko ch..., d... i kamieni kupa, t więcej »o czego oni tak bronią? Ch...? D...? Czy kupy kamieni?
  Wielu już w Niego uwierzyło ,czy mają w tym interes -stanowiska ,odprawy, wpływy.
  Obsadzili stanowiska ,okradają z wieku emerytalnego nawet tych zatrudnionych od 15r zycia wstecznie w szkodliwych i niebezpiecz warunkach pracy,wstecznie,zatrudnianych za komuny i postkomuny ponadustawoowo w soboty ,swieta bez dni zamiennie wolnych.
  Wiem jedno Krzywo"nos" też wie i proponuje miesięcznicę Komitetu Obrony Draństwa - czytaj -w obronie jej emerytury ,wszyscy inni mają wypierd... do roboty aż nie umrą.
  To jest to czym cuchnie ten POsąg.....

 • Tadeusz Wilk | 22/12 godz. 09:08

  „Panowanie zbrodniarzy i kapusiów nie może być panowaniem piękna,a zwłaszcza panowaniem prawdy”. Aż dziw bierze,że normalni Polacy na sprawowanie takich rządów politycznej szajki przez ostatnie osiem lat się godzili. Historia pokazała,że każdy rząd na wszystkie ważne stanowiska mianował swoich ludzi. Platforma Obywatelska miała takie prawo,bo wygrywała wybory. Teraz PiS idzie tą drogą i jest zadyma .Ale kto tak bardzo histeryzuje w tej sprawie ten „rżnie głupa” i udaje,że nie wie na czym polega więcej » polityka.
  .

 • gorszy zakamuflowany sort | 21/12 godz. 18:28

  Można postawić pytanie:jak zakończyć ten konflikt? Trzeba nazywać rzeczy po imieniu,demaskować manipulacje KOD-u, obłudę środowiska ludzi pokroju Boniego,którzy w czasie stanu wojennego donosili na swoich kolegów.-tak można postawić to samo pytanie kaczyńskiemu gdzie był i co robił 13.12.1981 dlaczego takiego; wielkiego; bojownika nie internowano jak innych-odpowiedż -bo swoich nie brali,teraz pana idol robi wszystko żeby prawda nie wyszła na jaw,zna pan takie powiedzenie najlepszą obroną jest a więcej »tak,obrażanie,wcale nie jestem lewakiem jak pan mnie oceni byłem w solidarności od 1988 do2015,ale już mi przeszło jak widzę co się wyprawia

 • Tadeusz Wilk | 21/12 godz. 15:29

  „Pomimo napaści wściekłych psów,doszedł do celu cały i zdrów”. Przez osiem lat nie udało się POparańcom „dorżnąć watahy” i dlatego po przegranych wyborach ogarnęła Nowoczesnych POlityków dotąd nie spotykana histeria. Jak słusznie zauważył Jerzy Filar Trybunał Konstytucyjny jest to twór powołany w najgorszych chwilach stanu wojennego. Służył komunistycznej władzy do rozprawienia się z opozycją. Można więc powiedzieć,że historia zatoczyła koło i dlatego można w jakimś stopniu zrozumieć sprzeciw Pl więcej »atformy Obywatelskiej i całego środowiska Adasia z Czerskiej.

 • Racja | 21/12 godz. 15:00

  Panie Wilk. Już Piłsudski mawiał, że "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją". Zatem proszę szanować także zdanie innych ludzi. Ani pan, ani pański guru Kaczyński razem z dyrektorem radia Maryja nie jesteście wyroczniami.

 • racja p Wilk | 20/12 godz. 19:14

  W tym jest absolutna racja, bo przeciez to cos KPD em zwane, jak tu juz napisano, jest wlasnie niczym innym jak kwikiem swin,ktorym odebrano koryto.
  Gdyby swiniom pozwolono zostac przy korycie, jest pewne ze by go nie lizaly , jak pisze Barbara, ale zzarly by nawet to koryto, ktore ich zywilo przez lata.
  Swiniokwikiem prubuje sie zmusic spoleczenstwo do ciaglego napelniania koryta,z ktorego wszystko znika pozarte przez KPD, a efektu nie widac.

 • uczestnik strajków Jastrzębskich | 20/12 godz. 15:29

  P.Wilk ma pan racje Lewactwo które przez 25 lat narobiło tyle zła w społeczeństwie tucząc się ludziach ciężko pracujących spostrzegło że zaczyna się im grunt pod ciepłymi posadkami usuwać więc krzyczą i kwiczą jak te świnie przy korycie którym odbiera się koryto . Dlaczego nie kwiczeli gdy podnoszono wiek emerytalny do 67 lat gdy podnoszono vat na na ubrania dla dzieci itd. Gdzie był Petru i jego klakier Kijowski ps. Damy Radę i zwyciężymy zło.

 • Tadeusz Wilk | 20/12 godz. 15:23

  Widać gołym okiem,że w mediach „mętnego nurtu” rośnie siła uprzedzenia wobec wyborów,których dokonali Polacy i PiS do władzy wybrali. Zrozumcie to wreszcie europejscy lewacy,to wszystko było z regułami demokracji. Uszanujcie ten wybór!
  Można postawić pytanie:jak zakończyć ten konflikt? Trzeba nazywać rzeczy po imieniu,demaskować manipulacje KOD-u, obłudę środowiska ludzi pokroju Boniego,którzy w czasie stanu wojennego donosili na swoich kolegów. Ogromne znaczenie mają te środki przekazu,które u więcej »kazują rację strony rządzącej,nazywają rzeczywistość po imieniu. Zbliża się Boże Narodzenie,mam więc nadzieję,że poruszy znieczulone sumienie zwolennikom KOD-u.

 • jano | 20/12 godz. 12:25

  Do a.k to są tak dobre zmiany jak w SM Jas-Mos

 • gorszego sortu zakamuflowana opcja | 20/12 godz. 10:48

  do a.k-Ma pan rację panie Wilk,to są dobre zmiany .Jednym co mają 6200 zł.emerytury daje się jeszcze stanowisko za 300000 zł.
  To jest po prostu draństwo i nazywa się to skokiem na kasę,byle było dla swoich- dodam od siebie dla pana jasińskiemu byłemu pzpr-owiczowi ,który maczał palce przy umarzaniu długu kaczynskiej parti pc,a apropo prezydenta jak strajkowali górnicy to popierał ich żeby wywalić zagórowskiego a niedawno powołał bo na stanowisko mediatora społecznego czysta hipokryzja więcej »

 • Barbara | 20/12 godz. 10:00

  Zawsze jest tak, że gdy się odbiera korytko to liżący je wiele lat kwiczą. Tak jest i teraz. Trzeba to przetrzymać i zawsze mieć własną drogę marszu przez życie. Nie wolno nam się dopasowywać do innych. Każdy ma prawo być wolnym przynajmniej w głowie. Tego wszystkim życzę . Pozdrawiam.

 • Tadeusz Wilk | 20/12 godz. 09:11

  Wojna polsko-polska o Trybunał Konstytucyjny pokazuje obłudę i zakłamanie ludzi z KOD-u,którzy obecnie histeryzują,że demokracja jest zagrożona,ale jeszcze nie tak dawno,kiedy Platforma Obywatelska zrobiła z TK organ partyjny siedzieli cicho jak mysz pod miotłą. Ten znamienny fakt budzi moje obrzydzenie.W tej sytuacji trzeba po stronie prawdy stawać i zmiany obecnej konstytucji się domagać.

 • a.k. | 20/12 godz. 09:10

  Szczecin wita Dudę: "Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś" Jakim trzeba być idiotą aby takie coś napisać na transparencie, A może to nowa odmiana ,,Jezusa",czyżby nowy król Polski? I oto mamy nowego Ducha Św.A swoją drogą jak to jest że człowiek który w stanie wojennym gnębił prawdziwych Polaków teraz siedzi po prawej ręce prezesa.To jest ta demokracja Panie Wilk.Znam Pana osobiście ,ale nie myślałem że Pan ma takie poglądy.To że Pan objechał Polsk więcej »ę na rowerze to jeszcze nic nie znaczy,bo Pan Ją objechał w różowych okularach.Bo Pan nie widział jak Nasz Ojczyzna się zmieniła przez te 25 lat.

 • ak | 20/12 godz. 09:02

  Ma pan rację panie Wilk,to są dobre zmiany .Jednym co mają 6200 zł.emerytury daje się jeszcze stanowisko za 300000 zł.
  To jest po prostu draństwo i nazywa się to skokiem na kasę,byle było dla swoich

 • | 20/12 godz. 08:55

  Pan Wilk jest jak prezydent Duda. Płynie ba falach głównego nurtu. Wszystko co powie prezes jest święte. Wszystko co napiszą prawicowe (tu zdania są podzielone) media jest jedynie słuszne i ostateczne. Kaczyński jest jak pasterz, który zapędza swoje owce na rzeź.

 • Tadeusz Wilk | 19/12 godz. 20:56

  – Zmiany, które proponuje PiS, są tak głębokie, że naruszają interesy wszystkich, którzy dotychczas w Polsce rządzili – mówi w wideoblogu dziennikarz i pisarz Witold Gadowski.

  Dziennikarz uważa, że należy pokonać upiory PRL-u i okrągłego stołu.

  – Dziś, po dwudziestu kilku latach od okrągłego stołu, dopiero następują praktyczne zapowiedzi zmian, które mogą zmienić kraj. Nie podoba się to nikomu, a najbardziej nie podoba się to Niemcom. To widać po tonie niemieckiej prasy i to widać po tonie więcej » wypowiedzi polityków niemieckich – stwierdza Gadowski. – Jesteśmy świadkami zorganizowanej operacji propagandowej, mającej na celu doprowadzenie do pewnych efektów społecznych, operacji propagandowej mającej obalić obecne władze i zastopować zmiany, które dopiero się zaczęły – dodaje. – Od rana do wieczora media zajmują się szczuciem – ocenia, mówiąc o „bardzo agresywnej fali propagandy”.

  Ci, którzy „chcą doprowadzić do zastopowania zmian, to ludzie z cienia, ludzie, którzy mają ogromnie dużo do stracenia. Przede wszystkim boją się tego, że z szaf zaczną wypadać trupy”. Efektem może być prawdziwa zmiana elit.

  – Oni walczą o życie, walczą o swoją pozycję, która dotychczas była nienaruszalna i dominująca – zaznacza Gadowski.

  Według Gadowskiego chodzi o obalenie rządu PiS. A narzędziem do osiągnięcia tego celu jest Ryszard Petru, którego nazywa „klonek Donalda Tuska”. Określa go jako „kreacja środowisk zakulisowych”.

  – Plan jest taki, że do maja tego rządu ma nie być – uważa dziennikarz.

  Zdaniem Gadowskiego poseł Petru i Mateusz Kijowski, szef Komitetu Obrony Demokracji, ludzie znikąd, ale wykreowani przez takie media, jak TVN czy „Gazeta Wyborcza”, stali się dziewczynkami z zapałkami, które bawią się zapałkami na stacji benzynowej, „nie bardzo wiedząc, jakie mogą być konsekwencje takiej zabawy”.

  Źródło: YouTube.com

 • Olek | 19/12 godz. 20:36

  PO tegorocznych wyborach,kiedy pojawiła się wizja pożegnania z władzą na długie lata,strach i nienawiść odebrały politykom PO resztki godności. Wściekają się na sali sejmowej,plują z telewizorów,ślą donosy w świat na demokratycznie wybrany rząd .Donosiciele rzucili się do CNN,do UE,do wpływowych gazet,na ogół tych samych,które z uporem piszą o „polskich obozach śmierci”. Jednak my ludzie wiary nie pozwolimy im powstrzymać naprawy Rzeczpospolitej,bo jesteśmy wzmocnieni opiekuńczym Duchem św.Jana więcej » Pawła II. Otuchą napawa determinacja Prezydenta Andrzeja Dudy i rządu Beaty Szydło,by nie oglądając się na KOD-y,krzyki i donosy realizować dobre zmiany dla Polski.

 • klin | 19/12 godz. 19:46

  od kiedy to pon wilk taki madry caly czas korwinowiec a teraz obronca pis

 • jasnet.pl | 19/12 godz. 18:22

  Komentarze do tego tekstu zostały wyłączone! Minął okres dodawania komentarzy.

zobacz wszystkie komentarze

NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE

RÓWNIEŻ TEGO AUTORA

22/10

POlityczna mafia

29

więcej

WPISY INNYCH AUTORÓW

22/02

W co gra MZK?

29

18/02

Radni hipokryci

7

więcej blogów

KALENDARZ

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X