Dzisiaj jest: czwartek, 20 lutego 2020   Imieniny: Leon, Ludomił, Eustachy

więcej ›

PUBLICYSTYKA

Blogi

POlityczna kompromitacja

Okupacja Sejmu i niewypełnianie obowiązków przez posłów jest przecież nie tylko złamaniem art.3 i 13 ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora ,lecz przde wszystkim może być ścigana z art.128 par.3 Kodeksu karnego: „Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera na czynności urzędowe konstytucjnego organu Rzeczypospolitej,podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10” .Skorzystanie z argumentu praw jest w pełni uzasadnione.

Paweł Kukiz także domaga się ukarania posłów okupujących Sejm.Nie wolno milczeć gdy, zachowanie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej jest sprzeczne z celami i zasadami parlamentaryzmu, a jeżeli „totalna opozycja” nie zgadza z działaniami partii rządzącej, to niestety, ale powinni poczekać do kolejnych, wygranych przez siebie, wyborów i wtedy zmienić prawo. O ile wyborcy dadzą im taką szansę, ale na tym właśnie polega demokracja i parlamentaryzm.że trzeba ludzi przekonać, a nie blokować przeciwników politycznych.

Przepraszam za mocne słowa,ale w końcu trzeba nazywać rzeczy po imieniu.Moim skromnym zdaniem dla porządku i dobra normalnej Polski należy to bydło okupujące Sejm przegonić siłą,a przywódców tego masowego naruszenia prawa postawić przed stosownym sądem.Jeżeli sejmowi okupanci poczują się bezkarni to Sejm zamienią w oborę,a w przyszłości będą kościoły okupować.

środa, 11 sty 2017, Tadeusz Wilk

KOMENTARZE

 • Anonim | 24/01 godz. 16:12

  Moim skromnym zdaniem PiS postępuje z "totalną opozycją" zbyt łagodnie. Politycy PO i Nowoczesnej dopuścili się zdrady stanu, szkalując Polskę za granicą, plując na Polskę i domagając się interwencji obcych organów. Silna władza nie pobłaża zdrajcom. Za zdradę stanu powinny być surowe kary, a z partiami, które dopuściły się zdrady stanu, nie należy w żaden sposób negocjować w żadnych kwestiach.

 • Olek | 24/01 godz. 15:45

  Obecnie,gdy już wiadomo,że tzw.KOD i jego lider to działania przeciwko Polsce czynione w złej wierze,chciałbym zobaczyć twarze tych wszystkich wspierających go celebrytów i polityków politycznej poprawności.

 • Mar | 24/01 godz. 14:32

  Gadowski powinien to przemyśleć: PRECZ Z NIEROBAMI--tylko lewusy w urzedach by robiły do smierci, chyc łopate, zapiepszaj,przy maszynie,w piekarni,w kopalni,hucie, lewusy tylko graja w bammmmbuuuuko i nieroby

 • zwolennik | 23/01 godz. 14:06

  Kiedy kara finansowa i odsiadka dla gada za blokowanie.....?

 • pracownik Jsw | 23/01 godz. 09:30

  Czy to ten k.g. poseł, odważny obrońca górników?

 • zwolennik | 23/01 godz. 06:24

  Pan Gadowski, jak PO doszłoby do władzy, uzdrowi polskie górnictwo, bo ma poważny program na powrót górnictwa do rentowności. Tylko dajmy mu szansę.

 • Tadeusz Wilk | 18/01 godz. 09:35

  Stanisław Michalkiewicz:"Kiedy w Sejmie doszło do próby obstrukcji, zablokowania uchwalenia ustawy budżetowej, co rodziło konsekwencje prawne, umożliwienia skrócenia kadencji Sejmu i nowych wyborów. W tym samym momencie do Wrocławia przyleciał Tusk, niby przypadkowo. Ja nie wierzę w takie przypadki. Na pewno dostał instrukcje od naszej „złotej pani”, która zrobiła z niego człowieka. Nasza „złota pani” uruchomiła Komisję Europejską, Juncker zwołał ją w trybie alarmowym na 21 grudnia, posiedzenie więcej »miało być poświęcone ostatecznemu rozwiązaniu sprawy polskiej - powiedział p. Michalkiewicz. - Sytuacja była dosyć groźna, termin ultimatum wyznaczonego w lipcu, upłynął bezskutecznie 27 października, istniały przesłanki, żeby podjąć stanowcze decyzje. W Warszawie jednak doszło do uchwalenia ustawy budżetowej. Budżet jest uchwalony, podpisany przez prezydenta i tyle. Wszyscy obrońcy demokracji w Sejmie, którzy blokowali mównicę, utracili cel polityczny swoich działań. Bez celu politycznego była już demonstracja pod Sejmem. W przeciwnym razie ona miałaby charakter pokazówki, konfidenci ściągnięci pod Sejm w trybie alarmowym, najstarszy „kiejkut” III RP się nawet pojawił… – zauważa p. Michalkiewicz. - Gen. Dukaczewski nie był głównym organizatorem tego. Raczej był głównym wykonawcą na terenie tubylczym. Podejrzewam, ze głównym pomysłodawcą i koordynatorem tego były niemieckie służby. A gen. Dukaczewski? Pańskie oko konia tuczy. To tylko utwierdza mnie w randze zadania. Jak już najstarszy „kiejkut” się pojawia, to pozostali konfidenci prześcigali się w gorliwości. Pan Diduszko nawet trupa udawał. Moment zaskoczenia został zmarnowany. Komisja też nie podjęła żadnych decyzji, tylko rekomendacje, których nikomu nie chce się czytać. Musiało się stać coś ważnego. Ważnym wydarzeniem jest to, że przyjechał do Polski z krótką wizytą Rudy Giuliani, prawa ręka Trumpa, dwie godziny rozmawiał z prezesem Kaczyńskim. To była ta ręka, która wcisnęła hamulec i wszystko poleciało na pysk w jednej chwili - podsumował publicysta."

  źródło:telewizjarepublika.pl

 • Anonim | 17/01 godz. 20:51

  16 grudnia, gdy zaczynała się „okupacja Sejmu”, posłowie PO i Nowoczesnej mieli już przygotowany wspólny apel opozycji, w którym wzywano instytucje brukselskie do pilnej interwencji, w związku z sytuacją w Polsce. Akcja się nie udała, ponieważ złożenia podpisu odmówili przedstawiciele ruchu Kukiz'15 i PSL.

 • | 17/01 godz. 18:06

  Ciekawe czy POseł Gadowski wie jaki jeśt sredni wiek zycia mężczyzn w Jastrzebiu Zdroju ze tak bardzo był przeciwny obnizeniu wieku emerytalnego

 • Olek | 17/01 godz. 12:33

  Skoro okupacja Sejmu została zakończona to może warto spróbować politycy Platformy Obywatelskiej i ich zwolennicy odnowić w sobie moc Ducha chrześcijańskiej Polski,by być gotowym na tworzenie z innymi rodakami silnej i bogatej Polski opartej na zwykłe ludzkiej przyzwoitości. Bo Polska to My i dopóki czujemy się w niej Panami,a nie tylko parobkami Unii Europejskie to nie staniemy się niewolnikami.Czy jesteśmy więc gotowi służyć temu wspólnemu dobru,a nie tylko swoim partyjnym czy indywidualnym więcej »interesom?

 • Inspektor Pracy | 17/01 godz. 08:56

  Dlaczego PO Przegrali ...pamiętacie jak Tusk namawiał do niepłacenia abonamentu RTV a potem tym frajerom co mu uwierzyli wysłał do domów komorników ? , a pamiętacie jak Ich wódz Tusk ogłosił?-- ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych. --dlatego przegrali!!!-- są Politycznymi barbarzyńcami i zb więcej »yt wielu ludzi skrzywdzili! Ciekawe czy POseł Gadowski wie jaki jeśt sredni wiek zycia mężczyzn w Jastrzebiu Zdroju ze tak bardzo był przeciwny obnizeniu wieku emerytalnego??

 • Kuba | 16/01 godz. 20:13

  do też prawnik: Przypomnij sobie Niesioła jak jako Marszałek pozwalał na dyskusje.

 • normalny | 16/01 godz. 08:47

  Nigdy na sesji Rady Miasta nie było dyskusji o prawach żabek.Trzeba koniecznie okupować Urząd Miasta.PO ma doświadczenie szybko tą okupację zorganizuje!

 • też prawnik | 16/01 godz. 06:41

  Nie byłoby tej okupacji, gdyby wszystkich posłów traktowano jednakowo. Gdzie dyskusja ws budżetu? Oj! prawo Kalego....

 • Zdziwiony | 15/01 godz. 16:13

  Do mieszkaniec. Obawiam się, że autor tekstu nie odniesie do Twojego zapytania. Podwójna moralność nakazuje bowiem takie same zachowania w przypadku Peło ganić,a w przypadku PiS pochwalać. Przykładów można przytaczać bez przerwy. Misiewicze, Piotrowicze... A wracając do obsadzenia lukratywnych stanowisk w spółkach to nie zdziwię się jak już niebawem, w każdej z nich obowiązkowo będzie zasiadał przedstawiciel imperium Rydzyka.

 • Olek | 15/01 godz. 14:14

  Mądrość Jarosława Kaczyńskiego przewyższyła głupotę sejmowych okupantów z Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.Utwierdzają mnie w tym przekonaniu słowa z Pisma Świętego:"Mędrzec ma w swojej głowie oczy,a głupiec chodzi w ciemności". Gołym okiem było widać,że rozpaczliwa i żenująca próba zablokowania prac Sejmu i uchwalenia budżetu na 2017 r. przez wspomnianych wybrańców,to tradycja rodem z Targowicy.Myślę więc,że przyszedł Najwyższy Czas!,by na poważnie zacząć rozliczać,piętnować, karać prawdz więcej »iwych szkodników i biesiadników z Magdalenki.Z nimi nie da się zawierać kompromisów. Oni bowiem kompromis rozumieją jako całkowitą kapitulację obecnie rządzących,demokrację jako ich dostęp do żłobu,żeby było tak jak po "Nocnej zmianie".

 • mieszkaniec | 15/01 godz. 09:07

  Jestem ciekaw , jak autor textu nazwie czystki w Radach Nadzorczych w Jastrzęskiej Spółce Węglowej i obsadzanie tych stanowisk działaczami prominentnymi jastrzębskiego PIS-landu ? Bezczelne wyrzucanie kompetentnych pracowników i obsadzanie nimi tzw politykami prawicowymi , bez wiedzy , doświadczenia zawodowego w spółkach córkach JSW jest sytuacją w rozumieniu autora czystą z punktu widzenia ETYKI ? Mierni ale wierni - takie jest motto działania PIS-u nie tylko w Jastrzębiu . Dobrze że mieszkamy więcej »blisko Czech , jest w razie czego gdzie szybko uciec przed głupotą i fanatyzmem . POzdrawiam myślących .

 • Olek | 14/01 godz. 16:02

  Warto przypomnieć,że jeszcze przeszło rok temu politykom Platformy Obywatelskiej razem z Ewą Kopacz włącznie wydawało się,że są nie do pokonania.Nie mają po prostu z kim przegrać.Byli kimś,lecz tylko we własnych oczach i w oczach ich zwolenników,których jest coraz mniej.Gołym okiem widać,że celem politycznej poprawności było i jest pokonanie PiS-u i rządu Beaty Szydło.Ten POlityczny sejmowy kabaret powołuje się na demokrację i wolność rozumianą jako uwolnienie człowieka od etyki,moralności,od ro więcej »zumu i wiary chrześcijańskiej.Jednym słowem „Róbta co chceta”. Możemy w każdej chwili Sejm okupować,przecież protest został tylko zawieszony.

 • Prawnicy | 14/01 godz. 15:26

  Jako stowarzyszenie praktykujących prawników, na zasadzie art. 240 k.k. oraz art. 304 § 1 k.p.k. zwracamy się do Pana jako Prokuratora Generalnego o podjęcie przewidzianych prawem czynności wobec oczywistego podejrzenia popełnienia przestępstwa z art. 128 § 3 k.k. w warunkach art. 258 § 1 k.k., czyli grupy przestępczej przez osoby okupujące pomieszczenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

  Na oczach opinii publicznej grupa posłów przemocą wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego o więcej »rganu Rzeczypospolitej Polskiej w ten sposób, że nie dopuszcza do wypełniania czynności, a co najmniej przeszkadza w czynnościach. Umyślność sprawców nie ulega wątpliwości, gdyż sami przyznają publicznie, że ich celem jest niedopuszczenie do wykonywania konstytucyjnych zadań przez Sejm. Dla bytu przestępstwa z art. 128 § 3 k.k. intencje sprawców, w szczególności przekonanie, iż mają rację, są obojętne. Istotne jest, że przemocą wywierają wpływ na czynności urzędowe. Publiczne lekceważenie obowiązującego porządku prawnego odbiera Polakom wiarę w podstawy demokratycznego państwa prawa. Stąd też prosimy o pilne zlecenie podjęcia czynności sprawdzających w tej sprawie odpowiedniej jednostce organizacyjnej prokuratury..

 • Kuba | 14/01 godz. 11:02

  Nie ukrywam ,że od samego poczatku intuicyjnie traktowałem PO i Jej byłego "nać..ego" rozrabiaka Stadionowego jako grupe której jedynym celem jest zrobienie na frajerach wyborcach kariery i forsy jak ten obecny KODziarz. Jedyne co Ich interesowało to gaże POnadkominowe.

 • Olek | 14/01 godz. 08:45

  Po zakończonej okupacji Sejmu można dojść do wniosku,że przyczyną tego nieodpowiedzialnego chuligaństwa były przegrane wybory Salonu. PO popadła w „depresję maniakalną”. Ludzie w fazie tej choroby maja przede wszystkim wybujałe przekonania o własnej wartości,niesłychane bogactwo pomysłów i przymus działania.Znamiennym przykładem tej przypadłości są zachowania polityków Platformy Obywatelskie i Nowoczesnej.Zamknęli się oni w sali plenarnej w ramach przymusu działania.Cała polska widziała,że towa więcej »rzyszyło tej przypadłości bogactwo idei,np.popisy wokalne Joanny Muchy czy szperanie posła Sławomira Nitrasa w cudzych dokumentach.

 • Zdziwiony | 13/01 godz. 20:14

  Do Mariusz. W pełni zgadzam się z Tobą. To jednak przykre, że niektórym wydaje się, iż są reprezentami całego narodu.

 • Mariusz | 13/01 godz. 17:00

  do Olka. Ludzi głupich jest zdecydowanie więcej, niż mądrych, a w demokracji rządzi większość. Jeśli pięćdziesiąt milionów ludzi mówi głupstwa, nie przestają one być głupstwami.
  Umiejętność pisania nie oznacza jeszcze mądrości zapisu.
  PS. Zanim cokolwiek napiszesz usiądź, pomyśl,to nie boli.

 • Olek | 13/01 godz. 15:18

  Podobno naukowcy odkryli,że "wilki nie przejmują się tym,co myślą o nich barany". To PiS wygrał wybory. Wcześniej pogoniliśmy skaczącego na krzesłach rezydenta,a wybraliśmy poważanego na świecie Prezydenta. A zatem:tak – wygraliśmy wybory.
  A teraz wygrajmy Polskę.Nie gaśmy ani na moment naszego entuzjazmu;przeciwnie – rozpocznijmy nasz marsz prawych, sprawiedliwych i miłujących swą Ojczyznę Polaków.Budżet uchwalony.Czeka na podpis Prezydenta.A Wy politycy Platformy Obywatelskiej czekajcie cierp więcej »liwie na kolejne wybory.Jeśli je wygracie to możecie zmienić prawo.Jedynie Paweł Kukiz niech PiS krytykuje,bo jedynie tam jeszcze można spotkać naprawdę przyzwoitych ludzi.

 • Marek | 13/01 godz. 13:17

  "Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" Stanisław Lem, ci którzy czytają tylko "Fakty", "Trybunę Górniczą" lub "Gazetę Polską" przypomnę, że to jeden z największych pisarzy SF. No ale on był żydem i ateistą, to chyba go dyskredytuje.

 • Mecenas | 13/01 godz. 12:11

  do mieszkańca--Sejm to nie budynek lecz zgromadzenie posłów a rządzi tam wybrana wiekszość --słowa Tuska. Ponadto gdybyś okupował Sąd to uznano by iż zrezygnowałeś z procesowego prawa do obrony,dostałbyś wyrok zaoczny i wyprowadzono by Ciebie w kajdankach. Sami z automatu zrezygnowali z udzialu w debacie budżetowej okupując mownice a Sejm może zbierać się nawet u Józia w stodole i bedzie ważny a prawomocność kworum orzeka Marszalek a nie tacy jak Ty.Dla mnie to przestepcy którzy powinni być sc więcej »igani z KK.

 • Olek | 13/01 godz. 11:28

  Trzeba być ślepym i głuchym,żeby nie zauważyć jak bardzo to to towarzystwo zarówno pod Sejmem jak również na sali plenarnej Sejmu się skompromitowało.Może więc warto kolejny raz przypomnieć Polakom jak jeden z blokujących Sejm kodziarzy ułożył się na asfalcie na użytek kamery,by pokazać lewackiemu światu jaka tragedia dzieje się na ulicach Warszawy.po nakręceniu tej „zbrodni” zerwał się rześki ,żwawy i powiadomił sztab wyborczy PO i Nowoczesnej o wykonaniu zadania.Niestety słabo się poświęcił,bo więcej » leżał zbyt krótko.Na pewno jednak do historii przejdzie posłanka Platformy Obywatelskiej,Joanna Mucha,która swoim śpiewem niczym Madonna licznych fanów pozyskała.

 • kukizowiec | 13/01 godz. 09:49

  Możecie kłócić się bez końca, czytam tutaj zwolenników PO PiS... Zwolennikom PO przypomnę sposób prowadzenia obrad przez Niesiołowskiego(filmik na you tube).
  Czas wreszcie rozwalić te partyjniactwo. Zastanówcie się czy poseł musi być w jakiejś partii? Wówczas jedna osoba rządzi, a reszta bezmózgów tylko podnosi ręce na głosowaniach. Poseł powinien myśleć samodzielnie. Pozdrawiam bezpartyjnych.

 • ziober | 13/01 godz. 09:41

  mam nadzieję że kiedyś dojdziemy do takiej sytuacji kiedy tacy jak wilk za obrażanie innych ludzi będą surowo karani

 • Przedruk | 13/01 godz. 09:38

  I nie udało się ukryć! Gdzie Schetyna był podczas protestu? W Austrii na nartach

 • mieszkaniec | 13/01 godz. 09:11

  Czytając wypowiedzi z przerażeniem stwierdzam że większość nie rozumie co stało się w sali kolumnowej. Teraz nie prawnie przegłosowano budżet i przeszło!!!! a za chwile odbiorą może paszporty albo dostęp do internetu !!!!

 • ... | 13/01 godz. 09:03

  Jak słucham co mówi obecny rząd na strajkujących to ogarnia mnie strach że komuna wróciła.

 • ... | 13/01 godz. 08:59

  Gomułka tak samo opluwał tych co walczyli o naszą wolność. Kolejni przeciwnicy władz komunistycznych byli garstką ludzi wierzącą w praworządność i wywalczyli dla Nas wolność.

 • ALE JAJA | 12/01 godz. 23:45

  TO był CIAMAJDAN cyrk PO za nasze pieniadze

 • Zdziwiony | 12/01 godz. 22:05

  Do Michał. Dobrze, że są w tym kraju ludzie Twojego pokroju, Twojego myślenia.

 • Zdziwiony | 12/01 godz. 22:02

  Do Olek. My "nienormalni" chcemy Państwa, w którym nie dzieli się obywateli na lepszy lub gorszy sort. Chcemy Kościoła, który opiekuje się słabszymi i wspomaga ich zgodnie z przesłaniem Ewangelii i wskazaniami Papieża. My "nienormalni" nie mamy ochoty na wmawianie nam, że był Mord Smoleński w 2010 roku, nie godzimy się na finansowanie z budżetu Państwa Rydzyka, Dziwisza i jemu podobnych, nie podoba nam się, że cokolwiek przeciwne do PiS-u musi być złe, lewackie, lemingowskie... Wbij sobie do s więcej »wojej ciasnej głowy, że w tym kraju są też tacy, którzy postrzegają rzeczywistość w trochę odmienny sposób. I nie oznacza to, że jesteśmy gorsi, źli lub że zasługujemy na potępienie!!!

 • Michał | 12/01 godz. 21:36

  ad vocem Olek. Ja nienormalny mieszkaniec tego miasta uważam, że rządy PIS to czas, kiedy wszystko co najgorsze w ludziach jest traktowane jako cnota. Chamstwo jest odwagą, głupota jest mądrością, prymitywizm jest taktownością, a faszyzm jest patriotyzmem. Dokładnie tak jak u szatana, zło zawsze występuje pod postacią dobra. Tu jest potrzebna mądrość...

 • Janusz | 12/01 godz. 20:36

  Czy to co dzieje się obecnie w Sejmie (blokowanie) nie oznacza iż mamy do czynienia ze Szkodnikami Wolnej Polski."kochać nawet nieprzyjaciół" - oznacza nie drażnić Ich bezpodstawnie. Przebaczać ,oznacza przebaczać Tym którzy Nas o to proszą lub są nie świadomi swoich czynów a czy ludzie którzy doprowadzili do tego ,że tak wielu tu na Ślasku spracowanych nie dozyje emerytur,czy są nieświadomi swoich czynów lub prosili Nas o wybaczenie? Czyż ostatnie glosowanie Ich nad wiekiem emerytalnym nie wsk więcej »azuje że są zatwardziali? Czy to co dzieje się obecnie w Sejmie (blokowanie) nie oznacza iż mamy do czynienia ze Szkodnikami Wolnej Polski.

 • Marek | 12/01 godz. 19:55

  Ci ludzie to nie tylko Polityczni Złodzieje którzy tak wielu okradli wstecznie z wieku emerytalnego ale także za blokowanie Marszalka i obrad Sejmu to przestępcy gdyż przestępcą jest każdy kogo skazał Sąd lecz jest drobny wyjątek _chwycony na goracym uczynku .To co zrobili w Sejmie to KK.

 • Kuba | 12/01 godz. 11:29

  Kiedyś napisalem do Gadowskiego,że za emeryture Pomostową należy mu się medal z cięzkiego metalu i jak w tym kraju rozpeta się zawierucha to osobiście z checią mu go wręcze. Coś mi się wydaje że sam rozpetata zawieruche.

 • Olek | 12/01 godz. 09:51

  My normalni mieszkańcy tego miasta musimy sobie jasno powiedzieć,że w Polsce nie trwa żadna wojna między dwoma obozami Polaków.To raczej konflikt między większością zwykłych ludzi,a garstką wyobcowanych i wypieszczonych przez 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej lewicowych pięknoduchów.Wszelkie sondaże pokazują czego chce większość Polaków.Na pewno nie prawa do aborcji,legalizacji małżeństw homoseksualnych ani ochrony żabek i karpia.My prości ludzie chcemy bezpieczeństwa ekonomicznego i socjalne więcej »go,silnego i skutecznie chroniącego ludzi państwa.Poszanowania woli większości oraz jej prawa do zachowania kultury,religii i narodowej tożsamości.Niech kawiarniana lewica z PO debatuje sobie swobodnie za swoje pieniądze u Sowy przy dobrym winie i ośmiorniczkach,ale niech nie narzuca swoich lewackich poglądów całemu społeczeństwu.

 • Anonim | 12/01 godz. 08:30

  Kim Wy jesteście okupanci z Sejmu? Trzeba stawiać takie pytania.Można śmiało powiedzieć,że jesteście ludźmi pozbawionymi jakichkolwiek ideałów ,nawet poglądów, walczącymi o powrót do władzy wszelkimi środkami,z próbą rozwalenia państwa włącznie. No bo jak nazwać tych biedaków przesiadujących w sali posiedzeń Sejmu, epatujących obywateli swoimi obliczami pozbawionymi myśli i uczuć. Obliczami bez wyrazu. Oni naiwnie wierzą, że ich protesty oraz protesty lewactwa i esbeków doprowadzą do użycia prze więcej »mocy przez organa władzy,a nawet do przelewu ich bezcennej krwi, do rewolucji, w wyniku której dojdzie do przejęcia władzy przez tych,których wybrał Kiszczak przy okrągłym stole.. Ale to się nie uda,bo obecna władza PiS-u ma mandat społeczny do rządzenia i będzie skutecznie przeprowadzać zapowiedziane reformy, korzystne dla obywateli.I odbudowywać państwo, które te „autorytety moralne” zawłaszczyły i doprowadziły na skraj upadku("ch..,d...,kamieni,kupa") . Polacy nie dadzą się już nabrać na ciepłą wodę w kranie i hasła o obronie wolności, bo cieszą się wolnością .

 • chrześcijanin | 12/01 godz. 06:37

  Panie Wilk! Mam nadzieję, że nie jest pan wilkiem w owczej skórze, bo chrześcijanin nigdy nie może nazwać człowieka "bydlę, bo Chrystus uczy nas kochać nawet nieprzyjaciół. Może czas na refleksję?

 • Marek | 11/01 godz. 21:06

  Do Antoni, widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stroną. Cóż słoma z butow zawsze.......

 • Zdzwonimy | 11/01 godz. 15:18

  Do Anonim. Masz trochę racji, politycy PO nie bardzo chcą pogodzić się z utratą władzy. Jednak wspomniałeś o ich niskiej moralności. Pozwolę sobie zauważyć, że ta cecha nie jest mocną stroną popieranego jak widać przez Ciebie PiS-u. Pamiętam jak po przegrywanych kolejno kilku wyborach facet z drabinką za każdym razem z nadętą miną paplał, że wybory sfałszowano. Wtórował mu często przy tym facet z zbyt dużą głową, który obecnie jako minister sprawiedliwości wespół w facetem z nadwagą i równie że więcej »zbyt dużą głową, który jest obecnie wiceszefem MSWiA fałszowali dokumentację mającą potwierdzić ich udział w głosowaniach nad ustawą budżetową. Moim zdaniem jedni są warci drugich. Czekam na czasy w których rządy obejmą ludzie prawi, którym dobro Polski i jej mieszkańców będzie naprawdę dobrem nadrzędnym. Jako zwykły obywatel nie uwikłany w żadne układy, zwyczajnie mam dosyć tej hucpy podpalanej wypadkiem Smoleńskiem, za który w dużej mierze prawdopodobnie odpowiada facet z drabinką odwracający zawsze kota ogonem.

 • Andrzej | 11/01 godz. 14:28

  Zawsze lepiej czytać gazetę(y)polską(kie)jak niemieckie czy inne lewacko-liberalne.

 • jorguś | 11/01 godz. 14:07

  Jakiś pojedyńczy Wilk chce przeganiać bydło-puknij się w czoło!

 • Anonim | 11/01 godz. 12:30

  W niskiej kulturze moralnej Platformy Obywatelskiej największa nienawiść rodzi się w walce o utraconą władzę polityczną i dostęp do konfitur .W nienawiści,zwłaszcza politycznej,występuje wściekłość i złość,że ktoś taki jak pogardzany i ośmieszany "Kaczor" staje na drodze w dążeniu do władzy.I tego kogoś czy to jako jednostkę,czy też jako grupę społeczną,uznaje się za osobistego wroga i w konsekwencji chce się go zniszczyć,zhańbić i w ogóle unicestwić duchowo lub nawet fizycznie.Co nie niestety w więcej »ystąpiło w Polsce w ogromnym stopniu w Platformie Obywatelskiej po przegranych wyborach.

 • Marek | 11/01 godz. 11:06

  Jak to mówił śp, mój były wykładowca prof. Józef Tischner" Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda". Panie Wilk, czasem warto czytać nie tylko Gazetę Polską.

 • jastrzebianin | 11/01 godz. 10:49

  Ciekawe p.Wilk czy Pan też byłeś za jak 81 roku pacyfikowano kopalnie.Każda władza sobie przypisuje sobie że ma ona jedynie rację i tylko świętą rację.Tak samo kacyki z PiS.

 • | 11/01 godz. 10:45

  co to ma wspólnego z JZ?

 • jasnet.pl | 11/01 godz. 09:58

  Komentarze do tego tekstu zostały wyłączone! Minął okres dodawania komentarzy.

zobacz wszystkie komentarze

NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE

RÓWNIEŻ TEGO AUTORA

22/10

POlityczna mafia

29

więcej

WPISY INNYCH AUTORÓW

22/02

W co gra MZK?

29

18/02

Radni hipokryci

7

więcej blogów

KALENDARZ

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X