Dzisiaj jest: piątek, 22 maja 2015   Imieniny: Helena, Julia, Wiesława

WYDARZENIA

Tadeusz Wijas nie żyje

Niezwykle smutna wiadomość dla całego środowiska jastrzębskiego sportu. W wieku 55 lat zmarł nagle prezes BKS Jastrzębie i pięściarski mistrz Polski z 1986 roku Tadeusz Wijas. Tadeusz Wijas był j

komentarze (21)

2015-05-22

Polonia Bytom po raz trzeci

Zakończyła się pucharowa przygoda piłkarzy GKS Jastrzębie. Podopieczni trenera Grzegorza Łukasika mieli małego pecha w losowaniu i już w ćwierćfinale trafili na faworyta tych rozgrywek na szczeblu woj

komentarze (1)

2015-05-20

Spotkanie Pisklaków GieKSy

Władze GKS 1962 Jastrzębie informują, iż w poniedziałek, 25 maja w Hali Omega odbędzie się spotkanie organizacyjne Akademii Pisklaków. Początek o 18:00. - Na spotkaniu przedstawimy system

komentarze (5)

2015-05-20

Srebrna trzynastka w Koninie

Bartosz Wiśniewski wywalczył srebrny medal w trzynastej edycji Pucharu Polski w brazylijskim jiu-jitsu, która odbyła się w miniony weekend w Koninie. Zawodnik jastrzębskiej sekcji Octagonu Rybn