Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice

Siatkarska PlusLiga

WYDARZENIA

JKS SMS w górę ligowej tabeli 2019-12-09

Siatkarki JKS SMS Jastrzębie długo czekały na pierwszoligowe zwycięstwo za trzy punkty, ale... doczekały się! W minioną sobotę ekipa trenera Jarosława Bodysa pokonała w sali gimnastycznej Zespołu Szk&

komentarze (1)

2019-12-09

Bzura rozdzieliła Jastrzębie 2019-12-03

komentarze (0)

2019-12-03

Wodzisław poległ na Przyjaźni 2019-11-26

W siódmym meczu w sezonie 2019/2020 siatkarki JKS SMS Jastrzębie wreszcie przełamały impas i odniosły pierwsze zwycięstwo! W sobotę podopieczne trenera Jarosława Bodysa zwyciężyły w sali gimnas

2019-11-26

Sukces "złotek" pod Warszawą 2019-11-26

Siatkarki JKS SMS Jastrzębie z rocznika 2009 i młodszych wywalczyły brązowy medal niezwykle mocno obsadzonego Ogólnopolskiego Turnieju Mini-Siatkówki "Dwójek" w Nadarzyn

komentarze (2)

2019-11-26

Jastrzębie silne siatkówką... pań? 2019-11-25

Fot. Magdalena Kowolik - pełna galeria zdjęć >>> W miniony weekend w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego rozegrany został trzeci i zarazem ostatni turniej w ramach siatkarskich z