GKS Jastrzębie - Piast Gliwice

1. runda piłkarskiego Pucharu Polski

WYDARZENIA

JKTS: Znamy terminarz II ligi 2018-09-05

Śląski Związek Tenisa Stołowego podał terminarze rozgrywek II ligi kobiet oraz ligi okręgowej mężczyzn, w których występują ekipy JKTS Jastrzębie. Nasze pingpongowe zespoły podejmują rywali w H

komentarze (0)

2018-09-05

Tomczak ze srebrem śląskiego Top-8 2018-06-20

Weronika Tomczak na srebrnym stopniu podium; Fot. Śląski ZTS W miniony weekend w Łaziskach Górnych rozegrany został kończący pingpongowy sezon 2017/2018 młodzieżowy turniej Top-8, w kt&oac

komentarze (2)

2018-06-20

Jastrzębianka mistrzynią Polski 2018-06-03

Od lewej: D. Borkowska, D. Paluch, J. Szatko-Nowak, A. Osiecka Dorota Paluch wywalczyła złoty medal pingpongowych Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów, które od 1 do 3 czerwca

komentarze (5)

2018-06-03

Zagraj w ping ponga i zbadaj się 2018-05-30

"Chcesz być zdrowy, graj w tenis stołowy" - pod takim hasłem w Hali Omega odbędą się cztery turnieje pingponga, z których pierwszy będzie miał miejsce w najbliższy czwartek (31.05). W