Pewny Jadach, GieKSa zwycięska! 2017-10-21

Fot. Jan Kalinowski (baron) - galeria zdjęć >>> Piłkarze GieKSy zapisali na swoje konto kolejne trzy punkty! W sobotnie popołudnie podopieczni Jarosława Skrobacza po ciężkim, wymagającym

komentarze (4)

2017-10-21

Estadio de Libowiec odczarowane 2017-10-21

Na takie zwycięstwo kibice i piłkarze Granicy Ruptawa czekali od dawna. W sobotnie popołudnie podopieczni Tomasza Ciemięgi w swoim drugim meczu pod wodzą tego szkoleniowca rozbili na Estadio de Libowi

komentarze (2)

2017-10-21

GieKSa: Czas na Rozwój 2017-10-20

Odniesione w dziesiątkę zwycięstwo w Tarnobrzegu przerwało niepokojący impas. Piłkarze GieKSy pokonali mocnego i będącego w gazie rywala, dzięki czemu nie tylko przywrócili kibicom nadzieję na

komentarze (0)

2017-10-20

Dudziński strzela jak w Zameczku 2017-10-18

Patryk Dudziński, którego kibice GieKSy pamiętają z podwójnego hattricka w meczu z Unią Racibórz (6 goli w 23 minuty), aktualnie jest zawodnikiem rywala Granicy Ruptawa w okręg&oa