GKS Jastrzębie - Piast Żmigród

22. kolejka piłkarskiej III ligi

WYDARZENIA

Zmarł Franciszek Świenty 2017-03-20

W takich chwilach brakuje słów... To chyba najbardziej tragiczny tydzień w historii jastrzębskiego boksu. W ciągu ostatnich kilku dni pożegnaliśmy Andrzeja Biegalskiego i Antoniego Sokołowskieg

komentarze (4)

2017-03-20

Zmarł Antoni Sokołowski 2017-03-16

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy o śmierci Andrzeja Biegalskiego, tymczasem dotarła do nas kolejna smutna wiadomość. Jastrzębskie środowisko bokserskie poniosło bowiem kolejną stratę. W niedzielę,

komentarze (0)

2017-03-16

Pożegnanie Andrzeja Biegalskiego 2017-03-15

Poznaliśmy datę pożegnania Andrzeja Biegalskiego, który niespodziewanie zmarł we wtorek w wieku 64 lat. Ceremonia pogrzebowa jedynego polskiego mistrza Europy w wadze ciężkiej z 1975 roku oraz

komentarze (1)

2017-03-15

Zmarł Andrzej Biegalski 2017-03-14

Kolejna wielka strata dla jastrzębskiego sportu. Dziś rano zmarł Andrzej Biegalski, jedyny polski mistrz Europy w wadze ciężkiej (1975), olimpijczyk z Montrealu oraz były pięściarz GKS Jastrzębie (w l