GKS Jastrzębie - Piast Gliwice

1. runda piłkarskiego Pucharu Polski

WYDARZENIA

Nautilus zwyciężył w Czechach 2018-09-17

W sobotę w Zlinie odbyła się trzecia runda Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach z udziałem reprezentantów Nautilusa. Choć jastrzębscy pływacy tylko dwukrotnie stawali n

komentarze (1)

2018-09-17

Nabór pływaków do Nautilusa 2018-08-27

Klub Sportowy Nautilus organizuje nabór dzieci i młodzieży do sekcji sportowej na rozpoczynający się sezon 2018/19. Nabór obejmuje dzieci od 5 do 10 lat. Istnieje również możliwoś

komentarze (0)

2018-08-27

Mamy wicemistrzynię Europy! 2018-08-07

Zuzanna Rzepka wywalczyła drugi medal podczas rozgrywanych w Stambule Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu w płetwach. Nasza zawodniczka zdobyła srebro w rywalizacji na dystansie 100 m pod wod

2018-08-07

Mamy brąz mistrzostw Europy! 2018-07-31

Zuzanna Rzepka wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu w płetwach, które w niedzielę rozpoczęły się w Stambule. Reprezentantka KS Nautilus zajęła trzecie miejsce w

komentarze (4)

2018-07-31

Jastrzębskie siostry na medal 2018-07-31

W niedzielę w Gniewinie rozegrane zostały juniorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym w Płetwach. W zawodach wzięły udział dwie reprezentantki KS Nautilus, siostry Wiktoria i Tatiana Osz