GKS Jastrzębie - Bytovia Bytów

2019-05-04

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź

Udany powrót Bartnika

Sebastian Bartnik udanie powrócił do walki na krajowych arenach lekkoatletycznych. Jeden z naszych najlepszych biegaczy-amatorów zajął 43. miejsce wśród ponad tysiąca uczestników Myślenickiego Biegu Ulicznego na dystansie 10 km. Jastrzębianin pokonał tę trasę w czasie netto 36 minut i 50 sekund.

Organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji kategorii wiekowych, jednakże wśród 40-latków Sebastian Bartnik zająłby lokatę w okolicach 10. pozycji. Zawody wygrał Adam Czerwiński z Wieliczki z czasem 32 minut i 11 sekund, natomiast w gronie pań najszybsza była Magdalena Nabielec z Krakowa (39:32). Warto dodać, że czwarte miejsce zajął były reprezentant Polski w chodzie sportowym, olimpijczyk z Aten, Pekinu i Londynu Grzegorz Sudoł (czas 33:38).

Źródło: pomiar-czasu.pl