Finał Miejskiej Ligi Siatkówki Amatorów

2019-05-04

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź

2:52:31 w Maratonie Gdańskim!

Kolejny kapitalny start Sebastiana Bartnika! Jeden z naszych najlepszych biegaczy zajął 23. miejsce w piątej edycji Maratonu Gdańskiego, który odbył się w niedzielę w Trójmieście. Co istotne, urodzony w 1976 roku jastrzębianin pokonał królewski dystans 42 km i 195 m w fantastycznym czasie 2 godzin, 52 minut i 31 sekund!

Średnie tempo Bartnika to nieco ponad cztery minuty na kilometr. W najmocniej obsadzonej kategorii wiekowej M40 nasz lekkoatleta zajął 12. lokatę. Drugim z naszych reprezentantów w tej imprezie był Ireneusz Zieliński, który z dobrym wynikiem 3:31:36 zajął 459. pozycję open oraz 42. w kategorii pięćdziesięciolatków. Zawody wygrał Rafał Czernecki z Bliżyna z czasem 2:23:14. Maraton Gdański ukończyło w sumie 1970 osób.

Źródło: DataSport.pl