2020-04-24

GKS Jastrzębie - Stal Mielec

Piłkarska Fortuna 1. Liga

Nautilus siódmą siłą w Toruniu

W miniony weekend w Toruniu odbyła się czwarta runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W zawodach wzięła udział kilkunastoosobowa reprezentacja jastrzębskiego Nautilusa, która z dorobkiem 19 medali (w tym czterech złotych) oraz 17 tys. pkt. zajęła w stawce piętnastu ekip siódmą lokatę.

Spośród naszych zawodników najlepiej spisał się Jakub Pelaczyk, który wywalczył dwa złota w kategorii wiekowej C na 50 m i 100 m bi-fins. Po jednym złotym krążku do dorobku Nautilusa dołożyły Zuzanna Rzepka wśród seniorek (50 m bi-fins) oraz Emilia Pacyna (50 m pod wodą w kategorii C). Ponadto Mikołaj Gotowalski stanął na najniższym stopniu podium w trójboju w kategorii E chłopców, zdobywajac w sumie dwa srebra i dwa brązy.

Medaliści KS Nautilus w Toruniu: Jakub Pelaczyk (dwa złota i srebro), Zuzanna Rzepka (złoto, srebro i brąz), Emilia Pacyna (złoto i srebro), Mikołaj Gotowalski (dwa srebra i dwa brązy), Sonia Kiliszewska (dwa srebra i brąz), Wiktoria Oszkiel (trzy brązy) i Tatiana Oszkiel (brąz).

Klasyfikację punktową wygrał Delfinek Chodzież (37,5 tys. pkt.) przed Amfiprionem Olecko (34,3 tys. pkt.) i Launą 24 Toruń (31,8 tys. pkt.). Ostatnia i finałowa runda Klubowego Pucharu Polski odbędzie się w dniach 23-24 listopada w Chodzieży.

Źródła: megatiming.pl [pełne wyniki >>>], Facebook / KS Nautilus