A może… jesień z lekkoatletyką?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Towarzystwem Lekkoatletycznym Athletics Jastrzębie (dawnym Klubem Biegacza MOSiR) zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w pierwszej w tym sezonie edycji Lekkoatletycznych Czwartków. Impreza odbędzie się w pierwszym terminie 29 września, natomiast w drugim – 20 października (w obu przypadkach początek o godz. 10:30). Będą to jesienne eliminacje do przyszłorocznych finałów.

Uczniowie szkół podstawowych rywalizować będą w następujących konkurencjach: biegi na dystansach 60 m, 300 m, 600 m i 1000 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Obowiązywać będą trzy grupy wiekowe: rocznik 2010, rocznik 2011 oraz rocznik 2012 i kolejne. Zawody rozegrane zostaną na kompleksie boisk przy Zespole Szkół nr 1 przy ul. Granicznej.

Prawo startu mają wszyscy uczniowie szkół podstawowych. Każdy zawodnik może startować podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach ( jednej biegowej i jednej technicznej) – informuje Jakub Staśkiewicz z TL Athletics.

Zgłoszenia wyłącznie na adres e-mail jstaskiewicz@mosir.jastrzebie.pl w przypadku pierwszego terminu trwają do 23 września, natomiast drugiego – do 14 października.

Więcej informacji oraz regulamin >>

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry