Aktywne ferie 2021 z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji opublikował ofertę aktywnego spędzenia wolnego czasu podczas zimowych ferii 2021, które przypadną na dni 4-17 stycznia.

Ośrodek zaprasza na „Dzień z MOSiR-em”, a także na organizowane własnymi siłami oraz z udziałem zaprzyjaźnionych klubów zajęcia z tańca nowoczesnego, judo, tenisa stołowego, lekkoatletyki i karate. Nie zabraknie także możliwości udziału w ślizgawkach na Jastorze i zajęciach w wodzie na Krytej Pływalni Laguna. Zapisy na zajęcia o ograniczonej liczbie uczestników ruszyły 17 grudnia o godz. 8:00.

Propozycje MOSiR-u na Ferie 2021:

1. Dzień z MOSiR-em (zajęcia sportowe, plastyczne oraz posiłek dla dzieci ur. w latach 2010-2013) – 5, 8, 11, 13 i 15 stycznia – Hala Widowiskowo-Sportowa.

2. Taniec Nowoczesny „na lajfie” z Klubem Sportowego Tańca MOSiR – 4-8 i 11-15 stycznia – Hala Widowiskowo-Sportowa.

3. Szkoła bezpiecznego upadania z Klubem Judo Koka – 4, 8, 11 i 15 stycznia – sala judo przy Stadionie Miejskim.

4. Ferie z Rakietką (tenis stołowy) – 4-8 i 13-15 stycznia – Hala Widowiskowo-Sportowa.

5. Przygoda z Lekkoatletyką dla dzieci do lat 13 – 5, 7, 12, 14 i 15 stycznia – Hala Omega.

6. Na Karate z Mamą i Tatą z Jastrzębskim Klubem Karate Kyokyshin Kumite – 5, 7, 12 i 14 stycznia – Hala Omega.

7, Lodowisko Jastor (ślizgawki ogólnodostępne) – zajęcia odbywają codziennie po kilka razy, przy czym terminy mogą ulec zmianie w przypadku rozgrywania meczu hokejowego. Szczegóły w linku poniżej.

8. Kryta Pływalnia Laguna (aqua aerobik, rowerki w wodzie i nauka pływania – zajęcia codzienne). Szczegóły w linku poniżej.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną uczestnicy zajęć będą musieli dostosować się do określonych wytycznych. Pamiętajmy, że przede wszystkim należy przestrzegać obostrzeń, które zmuszeni są wprowadzić organizatorzy. – Rodzice wyrażający zgodę na udział dziecka w zajęciach zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem Ferii 2021 (znajdującym się stronie organizatora) oraz wypisanie zgody znajdującej się na stronie organizatora niezbędnej na udział dziecka w zajęciach podczas ferii. Dzieci i młodzież prosimy o posiadanie ważnych legitymacji szkolnych (posiadanie ważnej legitymacji szkolnej upoważnia do ulgowego korzystania ze wszystkich ofert) – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Szczegóły zajęć [zobacz – mosir.jastrzebie.pl >>]

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry