Alkomat nieczynny, bo pandemia

fot. SM Jastrzębie-Zdrój

„Alkomat nieczynny z powodu koronawirusa. Kiedy wszedłem i zapytałem, czy jest jakakolwiek opcja skorzystania z alkomatu, to od łysego pana po czterdziestce z lekką brodą usłyszałem: 'Wisi kartka, alkomatu nie ma, cza było nie pić’. I zostałem wyproszony” – to wierny cytat z niejakiego Przemka, autora komentarza w Internecie na temat Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

A konkretnie na temat dostępności policyjnego alkomatu.

Asp. Halina Semik, oficer prasowy jastrzębskiej policji, potwierdza, że z powodów sanitarnych mieszkańcy nie mogą aktualnie korzystać z alkomatu na terenie tutejszej jednostki. Jak udało nam się dowiedzieć, podobnie sytuacja wygląda w przypadku Straży Miejskiej.

 1. praktykujący szyita

  Niech potem policja nie ma do mnie pretensji jak mnie skontrolują pijanego za kierownicą i niech nie próbują mi nawet zabierac prawa jazdy.

  1. Anonimowo toś mocny. Wsiądź po pijoku i zadzwoń, nagraj interwencję i pokaż jak załatwiasz sprawę!!! Buaaa ha ha!!!

   1. praktykujący alkoholik

    Myślałem że jesteś choć trochę inteligentny i że rozumiesz mój sarkastyczny komentarz ale widzę że nic z tego.

 2. Płaca podatki na policję to tak jakby alkomat częściowo ludzia się należał bo po to jest. A alkomaty mogą dezynfekować co za problem …

  1. Który alkoholik, albo menel płaci podatki? A jak płacę na Policję to alkomat mi się należy? To może radiowozy jako taxi mi się należy albo, żeby mnie eskortowali jak jadę natrąbiony? Oj Mario Mario. Płacimy na Policję Straż Pożarną, Pogotowie i wiele innych ale nie po to, żeby pielgrzymki z lokalu na komendę łaziły i konkursy robiły kto ile wydmucha.

   1. Menele nie chodzą się badać tylko ludzie którzy pracują jeżdżą autami itd. Alkomat jest po to żeby się badać. Radiowozy nie są jak taxi ale alkomat już służa ludzia ażeby mogli mieć pewność ze mogą wsiąść za kierownice. Ale może się mylę to w takim razie przepraszam. Pozdrówka

    1. Podoficer dyżurny

     Idąc twoim tokiem myślenia pałka policjanta jest po to żebyś się mógł wypałować bo alkomaty dla ogółu na policji to jest tylko dobra wola komendy a nie obowiązek.

    2. W tym sęk, że jak piją mądrzy to nie jadą samochodem. Nawet jak mają 0,00 to na kacu wiedzą, że ich zdolności są kiepskie. A jak byś widział kto przychodzi się badać to byś nie pisał komentarza. Pozdrawiam.

 3. Jak stać na alkohol to niech będzie stać na zakup urządzenia. Ogólnodostępne za małe pieniądze. Dla czego miasto ma sponsorować urządzenie, atesty, serwisowanie, rurki? Nad morzem widziałem takie urządzenia przy każdym większym sklepie na monety, chcą się badać to niech płacą swoimi.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry