Anna Hetman: „Dziękuję za zaufanie!”

Podczas czwartkowej, 27 maja, sesji Rada Miasta po raz kolejny przegłosowała wotum zaufania oraz absolutorium dla prezydent Anny Hetman.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Większością głosów 12 do 9 Rada Miasta udzieliła absolutorium urzędującej prezydent miasta. Wcześniej Anna Hetman przedstawiła „Raport o stanie Miasta za 2020 rok”, a także sprawozdanie z wykonania budżetu Miasta za miniony rok. Sprawozdanie zostało pozytywnie zaopiniowane przez Regionalną Izbę Obrachunkową oraz komisje Rady Miasta.

„Dziękuję jastrzębskim radnym za kolejne wotum zaufania oraz udzielone absolutorium Dziękuję za zaufanie. W pracy na rzecz miasta szczególnie sobie to cenię. Dziękuję również za głosy krytyki, które niejednokrotnie są dla mnie inspiracją. I z całego serca dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom. Dzięki Wam niejednokrotnie niemożliwe staje się możliwe” – mówiła prezydent Anna Hetman.

Podczas sesji przyjęto również sprawozdanie finansowe Miasta Jastrzębie-Zdrój za 2020 rok wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta za 2020 rok. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. osiedle VI dziękuje za sobotnią organizację na OWN wyścigów rowerowych.Pomijając dewastację ścieżek pieszych na terenie OWN chcę poruszyć sprawę logistyczną zabezpieczenia tej imprezy a zwłaszcza miejsc parkingowych. Było wiadomo że zjedzie się pół Polski i tak było świadczą o tym rejestracje aut które zajęły wszystkie dostępne miejsca parkingowe jak również tereny zielone i parking przy kościele ( I komunia św) OS VI zwłaszcza ul.Kusocińskiego to był horor.Wybuchały kłótnie pomiędzy przyjezdnymi a mieszkańcami. Przyjezdni parkowali jak chcieli blokowali miejscowych to był najazd hunów tak jak by pierwszy raz im przyszło parkować na parkingach blokowych,wszyscy chcieli być blisko OWN. Pani prezydent trzeba myśleć o wszystkim a nie tylko grzać się w obiektywach kamer

  2. A ja gratuluję Pani prezydent. Nikt przed nią nie zrobił tyle dla naszego miasta. Macie oczyl? Macie pamięć? Jest coraz piekniej. I normalniej

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry