Atak 15-latka. Ofiara ze wstrząsem mózgu i złamanym nosem

fot. pixabay

Jastrzębscy kryminalni zatrzymali 15-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który za swoje czyny odpowie wkrótce przed Sądem Rodzinnym. W niedzielę, 2 maja, około godziny 21.30 na ulicy Podhalańskiej chłopak pobił 17-latka. Nieletni zaatakował młodego mieszkańca Wodzisławia Śląskiego, doprowadzając go do stanu bezbronności poprzez szarpanie, kopanie nogami po całym ciele i uderzanie pięściami. Napastnik został zidentyfikowany i zatrzymany przez mundurowych.

W czasie prowadzonych czynności śledczy ustalili, że całe zdarzenie było precyzyjne zaplanowane przez nastolatka, gdyż chciał wyrównać koleżeńskie porachunki. Pokrzywdzony doznał urazu twarzy, wstrząsu mózgu oraz złamania nosa. O dalszym losie młodego jastrzębianina zdecyduje sąd rodzinny. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Atak 15-latka. Ofiara ze wstrząsem mózgu i złamanym nosem”

  1. kiedyś było lanie w szkole od nauczyciela potem lanie na komendzie i wszystkim to wyszło na dobre w tamtych czasach a teraz co?? patola żądzi i nic nie można zdziałać płacimy za swawolę nie mylić z wolnością

  2. Anonim broni kumpla ile wlezie a to zwykly bandyta ktory pownien siedziec , ten chlopak jest od dawna agresywny i nieobliczalny

  3. Właśnie, powielanie nieprawidłowych zachowań po rodzicach, rodzinie opiekunach,to często się obserwuje, kalkowanie głupoty. Brak samoświadomości. I tak marnują swoje życie, często kończąc z wyrokiem.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry