Bezpłatne szczepienia dla jastrzębian

„Jastrzębianie będą mogli korzystać z bezpłatnego szczepienia na podstawie Narodowego Programu Szczepień” – informuje jastrzębski magistrat.

Program szczepień przeciw COVID-19 zakłada, że przed akcją szczepienia populacyjnego Polaków (tzn. dostępnego powszechnie), zaszczepieni zostaną pracownicy służb medycznych w tzw. szpitalach węzłowych. W Jastrzębiu- Zdroju rolę szpitala węzłowego pełni Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2. Koordynatorem w jastrzębskim szpitalu jest Jolanta Biernat (nr tel. 798 143 401; e-mail: szczepieniacovid@wss2.pl). (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Bezpłatne szczepienia wykonywać będą także następujące podmioty lecznicze:

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MEDICOR” Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 2a. Informacja pod numerem telefonu: 32 47 16 924.
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarsko-Pielęgniarska „PRO-CORDI” Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój, ul. Wyspiańskiego 8. Informacja pod numerem telefonu: 32 47 34 809.
 • Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jastrzębie-Zdrój, ul. Górnicza 44. Informacja pod numerem telefonu: 32 75 63 236, 32 75 63 232.
 • Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jastrzębie-Zdrój, ul. Węglowa 4c. Informacja pod numerem telefonu: 32 75 61 154.
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „OŚRODEK ZDROWIA” L.J. Rybak Jastrzębie-Zdrój, ul. Komuny Paryskiej 14. Informacja pod numerem telefonu: 32 47 36 729.
 • Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Salus” Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój, ul. Wrocławska 12a. Informacja pod numerem telefonu: 32 47 13 771.
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego „Szeroka” Weronika Stefańska Jastrzębie-Zdrój, os. 1000-lecia 15 e. Informacja pod numerem telefonu: 32 47 14 839.
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego „Szeroka” Weronika Stefańska Jastrzębie-Zdrój, os. 1000-lecia 15 e i ul. Wielkopolska 2a. Informacja pod numerem telefonu: 32 47 17 633.
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 Jastrzębie-Zdrój, al. Jana Pawła II nr 7. Informacja pod numerem telefonu: 32 47 85 215.

 1. Z miłą chęcią oddam komuś moją szczepionkę za darmo bo wciskanie komuś kitu że jest to bezpieczne to iluzja już wolę na własne ryzyko być z poza grupy.

 2. „Bezpłatne szczepienia dla jastrzębian” Co za durny tytuł!!! Przeciez szczepienia sa w Polsce dla każdego bezpłatne!!!!! To co jastrzebianie mileliby ich nie mieć!!!! Ja i tak się nie szczepię co najwyżej dobrym alkoholem w odpowiednich dawkach pomaga na wiele. Z umierem

 3. Nie ma przymusu żeby się zaszczepić ,nie wypisuj bredni,swoją mądrość zostaw dla siebie ,myślisz że jesteś młody i nieśmiertelny .

 4. Widzę że globalne programowanie umysłów ludzi dobiega końca, codziennie słyszymy tylko o zagrożeniu, a teraz zbawienna szczepionka. Nikt nie bierze pod uwagę że statystycznie umiera bardzo mało ludzi więcej ludzi umiera na raka lub inne choroby. Zresztą zaraz kolejny krok to będzie podział społeczeństw na szczepionych i nie szczepionych, oczywiście ci co nie będą szczepieni będą gorzej traktowani będą odbierane im prawa, to pierwszy krok antychrysta do wprowadzenia znamienia bestii o którym jest mowa w księdze objawienia, że bez tego znamienia nie będzie nic można kupić i sprzedać. No ale cóż diabeł swoje robi, a i pismo całe musi się wypełnić nim nastąpi koniec. Także proponuję każdemu najlepszą szczepionkę miłość Boga Ojca, Syna Bożego Jezusa i Ducha Świętego. Miłego dnia życzę wszystkim i dużo zdrowia.

  1. Co za brednie z tym znamieniem bestii!!!!!! Chyba naczytałeś się jakis horrorów!!! W Polsce zbyt dużo nie umarło ale popatrz troichę dalej niż na swój kinol aby zobaczyć ile ludzi zmarło w innych krajach to powinniśmy się cieszyć że w Polsce mniej. ty jakie masz znamię swoje lub czy już masz szczepionkę Boga Ojca w sobie pozdrawiam zdrowych i chorych też i anty szczepionkowców i tych zwolenników

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry