Bieg Kobiet z maja na wrzesień

Historia niestety powtarza się. Organizatorzy Jastrzębskiego Biegu Kobiet na 5+ z uwagi na obecne obostrzenia oraz brak wiedzy na temat dalszych kroków rządu w tej sprawie postanowili o ponownym przełożeniu imprezy. Tym razem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosi panie do rywalizacji w dniu 19 września. Przypomnijmy, że pierwotnie zawody miały odbyć się w maju… 2020 roku.

Jak informują organizatorzy, start biegu zostanie ulokowany pod Halą Widowiskowo-Sportową. Ponadto można domniemywać, że wobec przełożenia Biegu Kobiet na wrzesień nie odbędzie się tegoroczna Jastrzębska Dziesiątka. Dodajmy, że sztab Biegu Kobiet „na już” przygotowany jest w 90% i dysponuje praktycznie wszelkimi medalami, koszulkami, statuetkami oraz elementami pakietów.

Dla pań, które nie będą mogły wziąć udziału we wrześniowym biegu, istnieje możliwość przepisania pakietu na inną osobę lub wysłania go na wskazany adres. Czas na zgłoszenia w tej sprawie (e-mail organizacja@mosir.jastrzebie.pl) uczestniczki mają do 20 maja.

Więcej informacji: Facebook / Jastrzębie Uskrzydla >>

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry