„Cały budynek w ogniu!”

Zgłoszenie o dużym zadymieniu na terenie działek. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 maja, po godzinie 14.00 na ulicy Podhalańskiej. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.

fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój

„Pożar altanki na terenie ogródków. Cały budynek w ogniu. Działania zastępów: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, podanie dwóch prądów gaśniczych na palącą się altanę, przeszukanie okolicznego terenu – brak osób poszkodowanych, przeszukanie i przekopanie pogorzeliska – brak osób poszkodowanych, przeprowadzenie prac rozbiórkowych w celu dogaszenia pożaru (częściowa rozbiórka poszycia dachowego i ścian), skontrolowanie konstrukcji altanki za pomocą kamery termowizyjnej – nie zlokalizowano ukrytych zarzewi ognia” – informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

W trakcie pożaru nadpaleniu uległa zlokalizowana w pobliżu altanki wiata grillowa. Wstępnie straty oszacowano na 10 tysięcy złotych. Przyczynę pożaru ustala aktualnie policja.

Wpisy na temat “„Cały budynek w ogniu!””

  1. Dżordż Lowerboj

    Wiata grillowa i wszystko jasne, a komisja będzie szukała przyczyny przez kolejnych kilkanaście miesięcy.

    To prawie zupełnie jak ze zdarzeniami drogowymi. Pędzi jakiś wariat na oślep łamiąc wszelkie ograniczenia prędkości, nagle wypada z zakrętu i wali dajmy na to w drzewo. To będą szukać przyczyn, kto/co zawiniło. Oślepiejące słońce, brak ronda, nieodśnieżona nawierzchnia, zła widoczność, rzęsisty deszcz, pełnia księżyca… wszystko, tylko nie kierowca auta.

    1. Co ty dupisz przecież przyczyna jest oczywista: niedopełnienie obowiązku utrzymania rożnej przy wysokim spożyciu litrażu. Nadawałbyś się do sejmu wskazałeś 10 przyczyn bez podania jednoznacznej :/

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry