Cieszyńska: 45-latka wjechała w rowerzystę

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na ulicy Cieszyńskiej. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił rowerzysta, w którego wjechał samochód kia, prowadzony przez 45-letnią mieszkankę Jastrzębia-Zdroju. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 lutego, około godziny 12.50 na skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej z ulicą Wielkopolską. Z policyjnych ustaleń wynika, że jadąca ulicą Wielkopolską 45-latka, wykonując manewr skrętu w prawo, nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu z ulicą Cieszyńską rowerzyście. Ten ostatni jechał drogą dla rowerów w stronę ronda Ruptawskiego. Na skutek zdarzenia ranny został 78-latek. Po wstępnych badaniach na miejscu okazało się, że mężczyzna ma złamaną lewą nogę. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. obok stacji CIRCLE jest wyjazd obok oponiarz z Wielkopolski i to jest Wielkopolska i krzyżówka z Cieszyńską i jak widzisz cuda się zdarzają

  2. LUDZIE!!!!! Cuda w tej budzie!!!! Od dziś ulica Wielkopolska krzyżuje się z Cieszyńską!!!!!!!!!!! jeszcze wczoraj tego nie było!!!

    1. Czego się wydzierasz jak nie znasz Jastrzębia, coś ty SWD? Od dziś trzeba się leczyć kolego a nie pisać głupot.

    1. , i tak samo w drugą stronę, panowie i władcy dróg kierowcy, najlepiej żeby nie było nikogo, pieszych, rowerów itd,, tylko taki jeden z drugim kierowca też zapomina, że też chodzi po chodnikach, i też jeździ na rowerze, ale dojeb. to pierwszy, dno gościu

    2. @Zygfryd – Wszystkowiedzący Pan i władca :-))) mistrz WRC, pierwszy po Bogu. To on wskaże nam właściwy kierunek rozwoju umysłowego i prawa jakimi mamy się kierować. Dawać mu Nobla bo jak nikt – zasłużył :-))).

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry