Co stało się na wysypisku?

Kierowca ciężarowego MANa został przewieziony do szpitala

W poniedziałek, 14 września, około godziny 8.35 policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku. Do zdarzenia doszło na ulicy Dębina (rzecz jasna, w miejscu, gdzie znajduje się wysypisko śmieci – przyp. aut.). Mundurowi ustalili, że 58-letni kierujący znajdował się w pojeździe, gdy podczas rozładunku samochód ciężarowy MAN wraz z naczepą przewrócił się na prawy bok. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej został przewieziony do szpitala. Dokładne okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane przez jastrzębskich śledczych.

  1. Koko.smieci z Dąbrowy Górniczej ,zwożą śmieci z całej Polski ,na śmieciach zarabia Jastrzębie ,zamiast miasto się rozwijać to przyjmuje śmieci ,czy kolega z Warszawy też podrzuca śmieci i gówna do Jastrzębia .

  2. marek – oczywiście, że nie tylko z całego województwa, ale z całej Polski, z całej Europy, przecież to widać na zdjęciu przewróconej ciężarówki, całe hałdy śmieci z napisami ze wszystkich krajów, tak, nawet z Czajki, ale debilizm.

  3. Przywożą śmieci z całego województwa i nie tylko. Jastrzębie to kaczok a teraz też wielkie wysypisko śmieci. Porażka. A kiedyś było uzdrowiskiem.

    1. marek – oczywiście, że nie tylko z całego województwa, ale z całej Polski, z całej Europy, przecież to widać na zdjęciu przewróconej ciężarówki, całe hałdy śmieci z napisami ze wszystkich krajów, tak, nawet z Czajki, ale debilizm.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry