Czy Italia pomści Duńczyków?

W najbliższy weekend Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego będzie żył dwoma wydarzeniami. W sobotę zaproszeni na obiekt i jego okolice mogą czuć się kinomani, natomiast w niedzielę niczym „wisienka na torcie” na wielkim telebimie pojawi się transmisja z wielkiego finału Mistrzostw Europy, w którym Włosi zagrają z Anglikami.

Jeśli chodzi o sobotni wieczór, to o godz. 21:00 na podsumowanie Kina Letniego na OWN zaprezentowany zostanie film „Pełnia życia”, którego główny bohater w efekcie ciężkiej choroby zapadł na paraliż. Film nie jest jednak wyłącznie dramatem, bowiem niesie ze sobą także optymistyczne przesłanie.

Jeśli chodzi o niedzielę, to o godz. 21:00 rozpocznie się wielki finał Euro 2020. Nie trzeba przypominać, co stało się w półfinałach. Najpierw po dramatycznym konkursie rzutów karnych Włosi wyeliminowali Hiszpanię, natomiast potem Anglia pokonała Danię po kontrowersyjnym (delikatne słowo) rzucie karnym. W efekcie w finale Anglicy będą mieli teraz przeciw sobie licznych tzw. postronnych kibiców, którzy zapewne na tę okoliczność zapomną o wielu włoskich przywarach, przypominając sobie wspaniały smak pizzy na zakrapianej imprezie.

(… a może jednak wśród kibiców na OWN-ie znajdzie się jakiś fan Anglii?)

Dodajmy, że kinomanów i kibiców na OWN zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry