OWN: Czy jutro będzie wesoło?

W sobotę o godz. 21:00 piłkarska reprezentacja Polski zgodnie z XXI-wieczną tradycją rozegra swoje drugie spotkanie na wielkim turnieju jako „mecz o wszystko”. Rywalem dzielnej ekipy Paulo Sousy będą faworyzowani Hiszpanie, czyli drużyna o trzy poziomy mocniejsza niż Słowacja, która kilka dni temu ośmieszyła naszą kadrę.

Ponieważ jednak kibic zawsze wierzy, to wciąż pozostaje nam mieć nadzieję, iż 19 czerwca nie zakończy się polska przygoda z Euro 2020. Na tę okoliczność Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na OWN, gdzie tydzień temu powstała jastrzębska „Strefa Kibica”.

Przypomnijmy, że właśnie w tym miejscu można zobaczyć na wielkim ekranie wszystkie spotkania Mistrzostw Europy, nie tylko delektując się specjałami ze strefy gastronomicznej, ale także świeżym powietrzem, które gwarantują okoliczne lasy. Nie trzeba dodawać, że wizycie na OWN-ie sprzyjać będą zbliżające się do naszego kraju iście afrykańskie upały.

Czy w sobotę o godz. 23:00 będziemy z utęsknieniem czekać na… kolejny „mecz o wszystko” ze Szwecją, czy też pozostanie nam skupić się na innych wydarzeniach w ramach Euro 2020? Odpowiedź na to pytanie znają jedynie panowie piłkarze reprezentacji Polski, którzy – miejmy nadzieję – tym razem niezależnie od wyniku będą mieli na tyle odwagi, aby podziękować kibicom za wsparcie.

 1. Wiadomo że wygra Hiszpania. I znowu będzie Polacy nic się nie stało! Oby tylko wracający po 23 z OWN nie darli mordy na całe miasto i przypadkowo nie niszczyli aut po drodze.

 2. Ale kleszcze będą miały wyżerkę i ile po takiej zabawie bedzie miało boleriozę którą nie można wyleczyć wolę w domu oglądać i śączyć zimne piwko

 3. Mogłyby te nażelowane kopacze coś ugrać, gdyby grali jak wczoraj Szkoci.
  Ale oni nie są patriotami, oni wykonują tylko pracę na boisku. Dlatego piłka to dla nich gorący kartofel…
  Szkoda na nich czasu.
  Cieszmy się siatkówką i hokejem!

 4. Edek z fabryki kredek

  Brzeczek wroc bo to co jest teraz to nie jest nawet dno Slowacja byla to jedna drurzyna z ktora mozna bylo wygrac teraz juz tylko pomalu pakowac majdan i do domu

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry