Czy jutro OWN także odleci?

W środę o godz. 18:00 piłkarska reprezentacja Polski zagra ze Szwecją. Stawką meczu będzie awans do 1/8 finałów Mistrzostw Europy. Kwalifikację do fazy play-off da biało-czerwonym wyłącznie pokonanie drużyny z drugiego brzegu Bałtyku. Nie trzeba przypominać, że ze Szwedami zawsze grało nam się bardzo ciężko…

O ile po spotkaniu ze Słowacją nasze nastroje były minorowe, o tyle remis z Hiszpanami wlał w serca kibiców sporo optymizmu. Dowodem na to była radość, jaka po ostatnim gwizdku sędziego zapanowała w jastrzębskiej „Strefie Kibica”, do której od półtora tygodnia zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

O ile przed meczem z Hiszpanią mogliśmy obawiać się o frekwencję na obiekcie przy ul. Kazimierza Wielkiego (jak się okazało – niesłusznie), o tyle teraz mamy wątpliwości, czy OWN pomieści tylu chętnych, aby przeżywać wspólne emocje. Tak czy inaczej, będzie się działo! Z naszej perspektywy dodatkowym powodem do radości jest fakt, że w rolę lidera „szatni” reprezentacji Polski kapitalnie wczuł się jastrzębianin Kamil Glik, któremu także będziemy z całego serca kibicować.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry